Moje květinové království

Moje květinové království

22. 6. 2015

Moji mílí,
přijměte, prosím, malé pozvání do mého květinového království. Jelikož, jak již víte z mých příspěvků, jsem člověk, který miluje i květiny, nedalo mi jinak a kousek té krásy jsem si vytvořila ve svém malém bytečku v Liberci.

Prosím vejděte a potěšte se, tuto prezentaci jsem připravila jen pro vás! :)

 

byt květiny
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dagmar Bartušková
Evo, jaká to nádhera. A ještě jsem si pobrukovala to rozvíjející se, poupátko.
Eva Mužíková
Je to opravdu tak, jak píše Růženka, když jdu ráno okolo kytiček, dotýkám se jich, mluvím na ně, chválím. Ony si o to říkají, nevynechám ani jednu... Je to jako se stromy v lese, dotýkám se jich a oni mi dávají úžasnou energii...:)))) Děkuji za hezká slova, mám radost, že se mi povedlo potěšit vás... opravdu.
Růžena Antlová
Nejenom že jsem vydržela do konce ,ale zopakovala jsem si pokoukání ještě 2x nádhera kvete ti to krásně určitě si s kytkama tak jako já povídáš a oni se pak tak krásně odvděčí nádhernými květy no a Bertík je jak v Krakonošově zahrádce moc pěkné !
Jitka Chodorová
Evo, to je neskutečná krása, ty mášv sobě spoustu lásky, a tu dáváš nejen Bertíkovi, ale i spřízněným duším, a taky kytičkám,máš v sobě smysl pro krásno. Díky.
Lidmila Nejedlá
Evo, paráda. Ty také ať děláš co děláš, máš vždy úžasný výsledek. Tvoje květiny jsou nádherné, pěstované s láskou!
VANDA Blaškovič
Už se těším, Bertice, čertice...:))
Eva Mužíková
Vando, vytváření prezentace se nejlépe učí přes SKYPE, napsat a pochopit to jde těžce. Ráda se podělím...
Hana Rypáčková
Máš zelené ručičky...Dávám ti Evko za pravdu, že orchidej je krásná.Mám v životě první a kvete a drží se nad mé očekávání.
Zuzana Pivcová
Nádhera, pohnutí a relax zároveň, tak jsem si tu teď v práci prožila chvilku s Tvou květinovou domácí oázou.
VANDA Blaškovič
Evko, to je krásné! Betrice, kdy mne to konečně také naučíš?? Myslím to YouTube..ach jo, to jsem dřevo..:) fakt jsi šikula!!!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.