Co zmizí se svítáním

Co zmizí se svítáním

16. 8. 2015

Snívám
a moje sny
se pod řasami chvějí,
snívám
sen skutečný
a příběh o naději.

Hladím
žár ukrytý
a dech se v hrdle úží,
hladím
své pocity
jak sametovou kůži.

Nespím
a napětí
si cestu ke mně krátí,
nespím
a objetí
se zpátky nenavrátí.

Žiji
tvé myšlenky,
když nad tebou se skláním,
žiji
noc milenky,
co zmizí se svítáním.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Ách ta láska nebeská !
Dagmar Bartušková
Zuzko, superlativy na Tvé básně jsou z mé strany vyčerpány. Ztotožňuji se s Jiřím. Pozdrav sestře a jihu Čech.
Dagmar Bartušková
Zuzko, mé superlativy na Tvé básně jsou z mé strany vyčerpány. Ztotožňuji se s Jiřím. Pozdrav sestře a jihu Čech.
Libuše Křapová
Ano, prostě nelze nalézat stále nová slova, která potvrzují dokonalost. Zuzko, nádhera, jako vždy
Olga Štolbová
Ty jedna kouzelnice....zase jsi mě dostala. *****
Hana Rypáčková
Velmi vypovídá, proto se tak líbí.
Libor Farský
Jsou to prostě perly a já již nenacházím nová slova obdivu.
Jiří Libánský
Kdo čte Tvé básně, ten brzy v jejich dokonalosti přestane vidět cokoliv překvapujícího.
Jana Šenbergerová
Zuzko, dnes jsem plně pochopila, v čem tví dokonalost tvých veršů; každá z nás je může přijmout za své, i když žijeme různé životy.
Jarmila Komberec Jakubcová
Děkuji za krásnou báseň - Vaše básně paní Zuzanko vždy náš portál rozjasní a jsou jako vzácné perly v náhrdelníku.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...