Vtipnější vyhrává:
Není voda jako voda

Vtipnější vyhrává:
Není voda jako voda

9. 9. 2015

Říkám vám to po sté, v rybníce žádný krokodýl nežije! To si z vás strýček Donald dělal jen legraci. Takže hurá do vody, ničeho se nebojte a hupsněte do rybníka, koupání je zdravé, večer budete čisté a voňavé!

Maminko, ale ta voda strašně smrdí! No jo, máš pravdu, Gagáčku, vidím na hladině velikou skvrnu, vypadá to, že do rybníka zas starý Růžička vypustil své fekálie.

Nedá se nic dělat, děti moje, vydáme se na místní koupaliště. V plotě je díra, vodička je sice chlorovaná, ale čistá. Dokonce je tam skluzavka, lidé nás rušit nebudou, je po koupací sezoně.

 

Vtipnější vyhrává - literární soutěž magazínu i60.cz. Úkolem soutěžících je napsat příspěvek (příběh, povídku, glosu), jehož téma vychází ze zveřejněných fotografií. Pravidla soutěže a fotografie najdete zde.
Můj příběh Vtipnější vyhrává
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libor Farský
Růženko, zkusil jsem to. Energetický nápoj ne a ne zabrat. Asi bych měl trochu zhubnout....
Růžena Antlová
Libore na kačenky čeká u skluzavky jejich tatínek kačer Howard a na malém voze má nachystaný pro tento případ energetický nápoj Red Bull ! Viděl v telce reklamu na Red Bull a dověděl se že tento nápoj dá každému skutečně takové křídla že i kačenky vyletí až do výšin ..
Libor Farský
To je senzační nápad. Jen si lámu hlavu, jak dostat kachňátka nahoru na skluzavku, pokud už tam nebude plavčík.
Dana Kolářová
Bezva nápad, vtipná pointa Růženko. Zdravím a přeji hezký podzim.
Hana Rypáčková
Výborně! Taky tleskám, dobrý příběh. Také tomu, že ses zase objevila mezi námi....
Eva Mužíková
Růženko, také říkám, že někdy málo, je i více. Vtipné a milé....
Jana Šenbergerová
Krátké, ale nic tomu nechybí. :-) To je dobře, že se jen chybička vloudila. Už jsem si myslela, že jsem se zbláznila, když jsem si četla komentáře.
Redakce i60
Ano, díky za upozornění, už je tam správná fotografie, omlouváme se!
Elena Valeriánová
Taky jsem přesvědčena, že fotka měla být ta kachní. Jinak by to ztrácelo smysl.
Zuzana Pivcová
Růženčin minipříběh je úsměvný, ale dialog rozhodně patřil pochodující kachní rodince.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.