Teskně veselá

Teskně veselá

21. 10. 2015

Na křídlech tažných ptáků
léto nám odletělo
a mnoho pestrých keřů
tu bez nich oněmělo.

Jen hejna vrabců
dnes věrně čiřikají
a časy krkavců
pomalu nastávají.

Od rána hraje nám
orchestr dešťový,
těšit se začínám
na tanec sněhový.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Danuško, děkuji za "zpětné" verše i přání. Přestože dnes také poprchává, podzim si opravdu užívám. Ájo, na jaro se těším. A vrabců si užíváme, kdykoliv jdeme naší ulicí mezi rodinnými domky, kde posedávají na plotech, v keřích a v korunách jehličnanů, kde se mohou dobře schovat. I když nejsou vidět, přeslechnout se nedají. :-)
Dana Kolářová
Jano, přeji příjemný podzim.
Dana Kolářová
Na křídlech tažných ptáků jaro k nám přiletí a mnoho pestrých keřů se zas zpěvem rozezní...
Dagmar Bartušková
Ano, Jano, zase přijde jaro.
Zuzana Pivcová
Zvláštní, že v jihočeském Týně je vrabců plno, tam se neodstěhovali.
Jana Šenbergerová
Vladko, děkuji. O těch vrabcích jsem už tu psala také. Vizte Vrabci na mém profilu. Možná k vám zatím ještě nedoletěli.
Vladka Steinová
Báseň moc pěkná, jen vrabce nikde nevidím.
Jana Šenbergerová
Ájo, zase bude jaro, já ho už teď vnímám v každé kapce deště i spadlém listu. Doufám, že na většinu čtenářů bude tahle rýmovačka působit spíše vesele než teskně. Mrzelo by mě, kdybych jich příliš mnoho "zahalila do splínu". Děkuji za všechny ohlasy. :-)
Dagmar Bartušková
Báseň na mne působí depresívně a smutně. Nemám ráda tento čas. Po přečtení se lehce halím do splínu.
Jitka Chodorová
Jano, podzim je tu, a já to vnímám stejně, přejme si, ať je příjemný a přátelský. Díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%