Příběhy z masážního salonku:
Byla jsem v ohrožení! (závěr)

Příběhy z masážního salonku:
Byla jsem v ohrožení! (závěr)

16. 11. 2015

Svalovec, kulturista. Jeho svalové boule mi nejdou ani pořádně prohmátnout. Nevím, jestli vůbec něco cítí, ale je docela zticha. Lehátko pod jeho hmotností docela zmizelo a je div, že se na něj vůbec vešel a že neprasklo. Snažím se hodně, ale je to jako masírovat balvan.

Začínám se potit a žádám ho, aby se uvolnil, v domnění, že svaly trochu povolí. Tvrdí, že je uvolněný a nechává mě pachtit. Začínají mě bolet ruce, záda a celé tělo. On se však ani nehne. Leží na břiše a nechává mě dřít. Doslova ze mne leje a mám dojem, že zkolabuju. Vzdát to ovšem nemůžu, co by si o mně pomyslel?

Co si ale myslí, nevím, protože je nápadně zticha. Nevím, proč, ale působí na mne tak, že se mi začínají ježit chlupy po celém těle. Mám z něho pocit nějakého nebezpečí a bojím se právem.

Najednou se ta hora svalů zvedne z lehátka, chytí mě kolem pasu, povalí na lehátko a pronese, že teď bude on masírovat mne a že se mi to bude určitě líbit. Bráním se, ale marně. Ležím na lehátku a svalovec mi začíná svlékat bílý pláštík. V poslední chvíli se mi podaří ho kopnout tam, kde to bolí. Vrátí se mi hlas a zaječím...

A už je tady Zdeněk. Je zajímavé, že i když není taková váha jako dotyčný, zákazník je zaskočen. Snad je to i tou bolestí po mém zásahu. Omlouvá se, obléká a odchází. Zaplatil zvýšenou sazbu.

Mám šok a třesu se po celém těle. Tak tohle bylo o fous. Zdeněk nese panáka a hladí mě po hlavě. "Neboj, já nedovolím, aby ti někdo ublížil".

Dobře, že ho mám. Doufám ale, že tohle už nezažiju.

Tak a to je konec příběhů z mého masážního salonku.

 

Přečíst si můžete také:
Příběhy z masážního salonku: Ohrožený Zdeněk
Příběhy z masážního salonku: Strašlivý sexuchtivý dědek
Příběhy z masážního salonku: Můj oblíbenec
Příběhy z masážního salonku: Učitel sexu
Příběhy z masážního salonku: Shnilá jablka
Příběhy z masážního salonku: Starý mládenec
Příběhy z masážního salonku: Chameleon
Příběh z masážního salonku

Můj příběh
Hodnocení:
(3 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Seitlová
Všechny díly jsem přečetla, pěkné, zajímavé, napínavé.
Jana Šenbergerová
Paní Hanko, bylo to stejně čtivé jako "husté". Budu ráda, když nám zase něco napíšete.
ivana kosťunová
Zajímavě zpracované zážitky, čtivé, škoda, že už je konec. Ale věřím že začas přibudou nové příběhy a dočkáme se pokračování.
Helenka Vambleki
Husí kůži mám!!! Celý seriál mne utvrdil v tom, že masérka je velice nebezpečné povolání!
Zdenka Jírová
To musela být hrůza, nikdo dopředu není schopen odhadnout, na co myslí protějšek a někdy je to i nebezpečné. Hlavně , že jste vyvázla. Měla jste to oznámit na policii, kdoví, co udělá jiné masérce, která nebude mít bodygarda?
Soňa Prachfeldová
Tohle bylo až nebezpečné. Všechny díly pěkné !
Hana Šimková
Ano Zuzanko, máš pravdu.
Zuzana Pivcová
Není nad to, mít nablízku ochránce, viď? Myslím, že i tady jsi získala dobrou zkušenost! :-)
Marie Magdalena Klosová
Milá Hanko,přečetla jsem teď na jeden zátah celý seriál z Tvého masážního salónku.Je to príma čtení,Tvoje zážitky už tak príma nejsou.Drž se :) mm

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.