Příběh na 50 slov:
Dušičkový čas

Příběh na 50 slov:
Dušičkový čas

1. 11. 2015

Dušičkový čas, čas intenzivního myšlení na ty, které jsme milovali, měli rádi nebo jen znali a rádi na ně vzpomínáme. Určitě nezapomínáte ani vy a věřím, že o víkendu budou světla svíček zářit všude, ale hlavně v našich srdcích. Říká se, že se máme s každým rozloučit. Sbohem, mé lásky.

Dušičky Moje próza
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Děkuji vám všem za pochvalná slova a za vzpomínky na drahé zesnulé.
Zdenka Jírová
Na své blízké vzpomínám celoročně, nejen o Dušičkách. Čím jsem starší, tím víc a často řeším problém, proč jsem se na to či ono nezeptala dřív, dokud mohli odpovědět. Mám je společně na hřbitově 150 km dalekotak pro mne už není lehké se tam vždy sama dostat, ale vždy pověřím někoho ze svého okolí, aby tam položil věneček i za mne.
Jaroslava Handlová
Danuš, výstižně dojemné. Vzpomínáme!
Zuzana Pivcová
Dano, v Tvém minipříběhu je klid, vděčnost a lidská láska. A to je opravdu hodně!
Marie Seitlová
Krásný a výstižný Dušičková čas. Danuš díky .
ivana kosťunová
Líbí se mi, když někdo dokáže sdělit myšlenku co nejméně slovy. Vám se to daří dokonale.
Elena Valeriánová
Krásně a citlivě napsáno. Moc hezké vzpomínání.
Hana Šorejsová
Paní Dano, moc hezké, vzpomínáme a "Dušičky" máme jako svátek pro nás velmi hezký. Čas vzpomínání na své blízké je ten nejhezčí !
Alena Várošová
Dnes, kdy mnozí vzpomínají na své blízké a zapalují svíce, tak dnes kupodivu jim ještě září slunce. Vzpomínáme,nejsem o tomto svátku Dušiček
Hana Šorejsová
Paní Dano, moc hezké, vzpomínáme a "Dušičky" máme jako svátek pro nás velmi hezký. Čas vzpomínání na své blízké je ten nejhezčí !

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.