Módní přehlídka v Letňanech
fotoaparátem Miluše Převrátilové

Módní přehlídka v Letňanech
fotoaparátem Miluše Převrátilové

10. 11. 2015

Dobrý den, milé čtenářky a čtenáři!

Protože se blíží další módní přehlídka v krásném secesním sále Na Marjánce v Břevnově, ráda bych se v mezičase vrátila k říjnové módní přehlídce v Praze v Letňanech.

Módní přehlídka se konala v rámci akce Měsíc v růžové, kde mimojiné módu prezentovaly opět dámy z našeho portálu i60.

Atmosféra v OC na kruhovém náměstí v Letňanech byla příznivá, modelky ve věku od 50 let výše byly půvabné, pohybovaly se s grácií sobě vlastní, slušivé modely a přízeň diváků všeho věku si velmi užívaly.

A organizace ze strany manažerů i60, především přítomné Daniely Havlasové a stylistky Elen Zajíčkové a dalších, které osobně neznám, byla vynikající.

Dovolte mi, abych se tak s Vámi podělila o další fotografie z akce na Letňanech (některé fotografie již byly prezentované v článku Z. Pivcové).

Děkuji a již se těším na setkání s Vámi ve čtvrtek v podvečer 12. listopadu 2015 Na Marjánce v Praze.

fotografování móda Modelky
Hodnocení:
(3.5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dagmar Bartušková
Paní Miluše, děkuji za připomenutí naší letňanské módní přehlídky. Na Marjáně na viděnou. Dámy, děkujeme.
Zdenka Jírová
Vypadáte všechny moc sexy. Sluší vám to.
Libuše Křapová
Holky, slušelo vám, stárneme jak víno :-))))
Eva Mužíková
Miluško, díky Vám jsem si opět prohlédla nádherné modely, předvedené s grácií profesionálek... děkuji.
Jarmila Komberec Jakubcová
Přeji všem modelkám, které se chystají na Marjánku hodně úspěchů a moc mi mrzí, že vás všechny nemohu osobně vidět. Z Plzně je to trochu z ruky a navíc se chystám na cestu do USA. Věřím, že fotografové vše zachytí a já to po svém návratu uvidím. Jak říká můj přítel "jsem strašně parádivá" a nové modely mně zajímají. Tak držím palečky.
Eva Balúchová
Ráda se na naše pěkná děvčata podívám a budu se těšit na fotky z další přehlídky.
Alena Tollarová
Paní Miluše, děkuji za tento příspěvek s fotografiemi, který mi připomněl krásnou akci a také se těším na setkání Na Marjánce.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...