Projekt i60 Senior Fashion letos uzavřela módní přehlídka v Plzni

Projekt i60 Senior Fashion letos uzavřela módní přehlídka v Plzni

17. 11. 2015

Poslední módní přehlídka zralých modelek v Plzni je za námi. Projekt i60 Senior Fashion tak pro letošní rok skončil. Další módní přehlídky bude magazín i60 připravovat společně s partnery zase v příštím roce.

Letos jsme zorganizovali celkem 9 módních přehlídek, kterých se zúčastnilo zhruba 60 modelek z celé České republiky. Dámy předváděly modely historické ve spolupráci s Národním muzeem a Příběhem módy Hany Vignerové, módních butiků Jarky Andric Fashion Boutitique Jarsini, Zdeňky Balajkové ZB originální exkluzivní model, Renaty Retrové-Brierley Circle Vantage Boutique, dále modely značek jako jsou Orsey, C&A, E.L., Biba, Trucino, Fantazim, Marks & Spencer a další.

V OC Rokycanská na okraji Plzně probíhala přehlídka podobně jako v Karlových Varech pod taktovkou agentury REA models. Byla to přehlídka módy napříč generacemi, naše zralé modelky Jaroslava Waisová, Eva Kleinová, Helena Frühbauerová, Michaela Přibová a Ingrid Hřebíčková se na molu vystřídaly společně se slečnami a děvčaty, a to ve třech výstupech a předvedly modely značek Orsey a C&A.

Dámy si jako vždy přehlídku užily a za svou odvahu obržely od naší partnerské společnosti Fytofontana kosmetický balíček.

Děkujeme všem modelkám, které se letos prošly po módních molech a také partnerům za to, že podpořili náš projekt i60 Senior Fashion.

Fotografie z dnešní módní přehlídky budeme v příštích dnech doplňovat.

 

i60.cz Modelky
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(3 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květoslava HOUDKOVÁ
S opožděním a omluvou (trucující Filip) také blahopřeji k úspěšné přehlídce v Plzni. Jen ať se manekýnky líbí a jsou žádané!! Dle možnosti přijedu zase fandit - kamkoliv = výlet !
Marie Foltýnová
Hezké modelky i modely.Také bych si z nich vybrala.I prostředí je moc pěkné.Zdravím Inku a Míšu.Slušelo jim to.Je to pěkné zakončení sérií přehlídek v tomto roce.
Eva Kleinová
Přehlídky jsem se v Plzni zúčastnila poprvé a byl to moc pěkný zážitek. Mělo to náboj, styl, vše ,,klaplo", jak mělo - mně to v těžkém období moc pomohlo - uvědomila jsem si, že každý den je třeba žít naplno a život si užít - přece jen věk nehraje žádnou roli - důležité je, jak se člověk cítí!
Eva Mužíková
Tak jsme se pro letošní rok " vydováděly", Plzeňská přehlídka byla jistě krásným zakončením všech devíti. Mne nejvíce tentokrát zaujal třetí model od konce a ten poslední... to je můj styl, mám ráda i tuto kombinaci barev... moc hezké. Samozřejmě i já děkuji redakci za to, že pro nás takové zážitkové akce připravila. Děkuji.
Hana Rypáčková
Elegantní naše děvčata. Poznala jsem Míšu a Inku....
Alena Várošová
To je dobře,že se přehlídka v Plzni opět zdařila a diváky zaujala.
Alena Tollarová
Koukám, že děvčata v Plzni zaujala v OC tak, že nebyla závislá na kamarádkách z i60, ale dokonce se početné obecenstvo srotilo a zastavilo. A to je dobře. Snad časem přibude i více fotek. A teď nám nezbývá než poděkovat redakci a všem, kdo se na přípravách přehlídek zúčastnili, za jejich trpělivou a náročnou práci a těšit se na věci příští.
Marie Magdalena Klosová
Milá redakce,DĚKUJI-mm
Eva Balúchová
Na to,že byla přehlídka v obchodním centru,je hodně diváků.To je dobře,modelky si obdiv diváků zasloužily.Pěkné zakončení letošních přehlídek.Třeba se nám ještě modelky svěří se svými pocity.
Lidmila Nejedlá
Spousta diváků, červený koberec, modelky Inka a Míša. Musela to být opět pěkná přehlídka.

Zpět na homepage Zpět na článek