Jak jsem se seznamovala
Ilustrační foto: Ingimage

Jak jsem se seznamovala

29. 1. 2022

Zůstala jsem sama poměrně mladá. Šest let jsem žila jako robot, práce, péče o rodinu a okolí nevnímala. Až jednou jsem si všimla dvojice, která byla v mém věku a vedla se za ruce. Bylo to tak hezké!

Potajmu jsem v práci začala surfovat po internetu v Seznamce. Tam bylo chlapů a dokonce na fotografiích. To nebude problém, pomyslela jsem si. Tak se na to podívejte...

1/  ON: Já fotografii nemám. Ženský se na mě vždycky lepily. Už od mládí mám přezdívku Delon...

     JÁ:  Tak hodně štěstí, Delone!

2/  ON: Vážená paní, já jedu na dovolenou zase do Provance. Nic mě v téhle kotlině neudrží. Tam je člověk naprosto svobodnej, je tam zábava, skvělá společnost, kavárničky, specialitky, ubytování v super hotelu a všude vůně těch fialových kytek. Kam jedete na dovolenou vy?

     JÁ: Já jedu do Staré Paky ke známým. Je tam krásně. Spát budu ve stanu, opékat buřty na ohýnku a ta vůně kouře se bude mísit s vůmí borové  smůly. A ve společnosti mých dětí se budu cítit nádherně...

     ON: Nic.

3/  ON: Vážená paní, nejste náhodou ředitelka gymnázia? Mé vnučce  o dva body uniklo přijetí. Poděbrady nejsou tak daleko, to by se nám hodilo...

     JÁ:  Ne, nejsem ředitelkou gymnázia...

     ON: Nic

4/  ON: ...a kdybyste mi zaplatila registraci do golfovýho klubu, tak bych do Poděbrad jezdil. Koneckonců je tam docela dobrej green. Tak mi dejte vědět.

      JÁ: ...a kdybyste mi zaplatil Opencard, tak bych do Prahy jezdila. Koneckonců je tam vždycky kam jít. Tak mi dejte vědět.

      ON: Nic.

5/  ON: ...život je takový šedivý, žádná radost, žádné štěstí člověka už nečeká...

     JÁ: ...  život je barevný, jen ho vnímat. Seděla jsem v neděli v parku, bylo pozdní odpoledne, sluníčko hřálo, fontána šuměla, lidé si tlumeně povídali, nad hlavou mi cukrovaly hrdličky a v kočárku spinkal můj vnouček. Prožívala jsem chvíle štěstí...

     ON: Madam, Vy máte všechno, co k životu potřebujete . Vám určitě nic neschází. Tak buďte s tím svým štěstím.  

Tak vidíte. A to tady nepíši o nemravných návrzích. Život ve dvojici je krásný, ale život sólo také stojí za to.

                                                                 

Můj příběh vztahy a sex
Hodnocení:
(4.8 b. / 61 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Vlasta Ledlová
Evo, našla jsem, přečetla a směju se ještě teď.
Eva Mužíková
Lidmilo, článek mne i po letech opět pobavil. Tvé odpovědi neměly chybu. Kdyby měl někdo z vás " nových", kteří jste tu před lety ještě nebyli zájem, nakoukněte do mého profilu na článek o mé zkušenosti se seznamkou : " Není nad mužské sebevědomí. " Opravdu to není snaha o příspěvky, tenkrát se jich sešlo dost. Ale dovolím si říci, že to byla také " síla". Bertice
Marie Měchurová
Lidmilo, moc Tě obdivuji, jak jsi to sama všechno zvládla. Nezatrpkla jsi a hýříš optimismem. Moc jsem se pobavila ...
Zuzana Pivcová
Takový hezký článek s typickými rysy Lidmilčiny osobnosti. Přeji Ti, abys dnes žila tak, jak Ti to vyhovuje. :-D
Dana Puchalská
Vida, další pěkný článek z archivu u kterého jsem se pobavila. Díky Limi.
Naděžda Špásová
Já jsem si říkala, že už jsem to někde viděla, dala jsem ti jen jednu hvězdu, tak to teď napravím. Ty sice žiješ sama, ale myslím, že tím moc netrpíš, záměrně nepíšu vůbec, protože jsi činorodá paní v letech se spoustou zájmu a energie máš na rozdávání. Na samotu ti nezbývá čas. Tak si to ještě dlouho hezky užívej. :-) **********
Jitka Hašková
Lidmilo, děkuji za krásný článek, i když jsem si všimla, že jsi ho napsala před léty, když jsem ještě na íčku nebyla. Jsem ráda, že se s tebou znám osobně a vím, co všechno jsi sama dokázala. Před tebou klobouk dolů!!!!!
Zdenka Soukupová
Limi, hezky popsané. Myslím, že Seznamku radši nevyužiju.
Elena Valeriánová
Jak to tak tady čtu, tak vidím o co jsem přišla tím, že jsem (naštěstí) pořád zadaná. Nehledala bych, skoro po padesáti letech bych si těžko zvykala na jiného chlapa :-)
Jindřich Berka
Paní Švancarová, člověk musí vždy proto něco udělat, protože se pak nic nestane. Nevím koho jste tím šouráním myslela? Ten můj kamarád má 68, ale hádají mu ženy do šedesáti. To je fakt, znám i ženy, které jsou na tom stejně, přesto některé ženy nejsou soudné, mají přes sedmdesát, postavu mají přerostlou a oslovují ho? Denně asi 10. Ty, které se k němu hodí, jsou zblblé s té nabídky, myslí si potom, že jakoby nabyly vyšší ceny. Samozřejmě, že nejlépe je bez seznamky, proto jsem mu před 2 dny dohodil kolegyni ze školy. Líbí se navzájem. Hlavně je to jeden na jednoho, takže pravděpodobnost výběru je %. Přeji hezký víkend. Jindra

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...