Můj zážitek roku: Modelkou v 77 letech!

Můj zážitek roku: Modelkou v 77 letech!

23. 11. 2015

Tento rok se stalo něco, co bych se mi ani ve snu nezdálo. Byla jsem vybrána jako tvář Avonu, moje bilbordy byly po celé republice a nakonec video natočené Avonem bylo vybráno za naši republiku a letěla jsem do Milána, kde jsem se setkala s ostatními ženami z různých zemí.

Závěrem v posledním čísle Glanzu byl o mně vytištěn článek jako o vyjimečné ženě.

No posuďte sami, je tohle v takovém věku normální?

 

Soutěž "Můj zážitek roku" - Prožili jste hezkou dovolenou, narodilo se vám vnoučátko, našli jste si nové přátele? Nebo se vám letošek spíše nevydařil? Podělte se s ostatními čtenáři o nejsilnější zážitek roku 2015 a zpracujte jej jako příběh, glosu, báseň či fotoreportáž. Všechny soutěžní příspěvkyk budou slosovány, vítěz obdrží knihu Retro ČS2 od nakladateství JOTA.

 

Můj zážitek roku
Autor: Hana Novotná
Hodnocení:
(4 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šimková
Ano, to je zážitek.
Jana Šenbergerová
Díky spraveným očím jsem si část vašeho příběhu přečetla z přiložené fotografie a také bych ráda věděla, co bylo dál. Tomu říkám uchopit příležitost za pačesy!
Elena Valeriánová
Přidávám se k ostatním s prosbou o napsání podrobnějšího članku.
Alena Tollarová
Běžné to určitě není, ale zaplať pán bůh za to, že je normální i ve zralém věku vypadat skvěle a dávat světu najevo, že tenhle svět vůbec není jen pro mladý. Já Vám k úspěchu gratuluji. Jen škoda, paní Hano, že na vylíčení Vašeho zážitku Vám stačilo pět řádků. Přidejte ještě nějaké podrobnosti. Určitě nejsem zvědavá jenom já.
Alena Várošová
Paní Hanko,spadla mi čelist a moc gratuluji.
Soňa Prachfeldová
Gratuluji paní Hanko, je to úžasné !
Eva Mužíková
Paní Hano, dobře jste udělala, že jste se nám svěřila. Jste opravdu úžasná, gratuluji.
Ingrid Hřebíčková
Paní Hanko, vždyt´ vy jste zářným příkladem toho, že tahle země není jenom pro mladý. Dáváte inspirující příklad všem tím, jaká jste .A to je krásné.
ivana kosťunová
Je, a gratuluju nejen k úspěchu, ale i k vaší schopnosti v tomhle věku být taková jaká jste.
Michaela Přibová
Paní Hanko, je to skvělé. Byla byste tak hodná a napsala nám o tom více? O pobytu v Miláně, o ostatních ženách s kterými jste se setkala? Ev. přiložit pár fotek? Děkuji a gratuluji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...