Proč nepřestanou?
ILUSTRAČNÍ FOTO: pixabay.com

Proč nepřestanou?

12. 12. 2015

Sny přenádherné,
sny malověrné,
sny mysterické,
sny éterické,
sny touhou planou,
proč nepřestanou?

Sen srdce svírá,
sen nepředstírá,
sen nedůtklivý,
sen úzkostlivý,
sny ty mi dáváš
a nepřestáváš.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Chodorová
Nebudeš mi to Zuzko věřit, dnes se mi zdálo o tobě, ne poprvé,byla jsi moje vedoucí v práci,a velmi jsme si rozuměly.probudila jsem se šťastná a spokojená. Díky, že jsi, a jaká jsi.
Jarmila Peerová
Doufám a chci věřit,že sny ještě dlouho " nepřestanou ",zejména ty krásné a příjemné.Máš Zuzanko úžasné nápady, nebo,že by Ti inspirací byly sny ? V tom případě sni si dál....sníš krásně.
Soňa Prachfeldová
Překrásné !
Eva Mužíková
Zuzko, mne téměř denně sny pronásledují, ale popsat tak krásně bych je nedovedla... nádherné, jako vždy
Jiří Libánský
Sny umí obohatit náš život. Verše umí obohatit náš život. A sny ve verších? Skvělé. Zuzana umí obohatit náš život. Můj tedy stoprocentně. :-)
Jarmila Komberec Jakubcová
také je to za 5 hv. - kam jen chodíte ro inspiraci paní Zuzanko?
ivana kosťunová
Jenom mě se sny nezdají. závidím, ale dávám pět*
Michaela Přibová
Moc hezké, Zuzko. Děkuji.
Libor Farský
Zuzko, Ty jsi plná úžasných myšlenek ať bdíš či sníš. A dokážeš je obdivuhodně formulovat.
Alena Várošová
Nemohu za to,dala bych Vám Zuzanko všechny hvězdy na obloze,kdyby to stačilo.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...