Můj zážitek roku: radost i starost

Můj zážitek roku: radost i starost

5. 12. 2015

Rok, kdy se rodina rozroste o dalšího člena, je jistě považován za šťastný. Nám se narodilo páté vnouče. Co do pohlaví mají děvčata mírnou převahu. Michaelka je moje třetí vnoučátko - děvčátko. Kuriozní je, že se narodila na den a hodinu přesně jako její o osm let starší sestřenice. Teď se u nás budou 9.8. péct dva dorty.

Ale jak to tak v životě bývá, šťastné okamžiky se střídají s těmi méně radostnými. Poslední týden prázdnin si Michalčina sestra Nikola zlomila ruku. To se tak dětem někdy přihodí, ale zase zasáhla náhoda. Naprosto identickou zlomeninu si přivodila její maminka - moje dcera, před 28 roky. A bylo to taky koncem prázdnin.

Tak teď čekám, živote, co z mého života zopakuješ do třetice. Bude to radost nebo starost? Nejspíš oboje...

Mnoho radosti a málo starosti přeji všem Ičkařům na vánoce i po celý příští rok.

Můj příběh Můj zážitek roku
Hodnocení:
(3.7 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květoslava HOUDKOVÁ
Nejšťastnější rok byl - prozatím - v mém dosavadním životě 6 x: narození 2 mých dětí a narození 4 vnoučat. Dceři se povedlo, že děti má na den přesně po 16ti měs. Nyní již mám vnoučata dospělá a dospívající, pravnoučata ještě "ve hvězdách". Přesto mne doma čekají 4 "miminka" = 4 x nový Zmijovec (2 x už se vyklubal). A jejich matka - rostlina 1 m vysoká, s květem 36 cm zřejmě na jaře najde pevné stanoviště (už ode mne 2.) opět ve skleníku Fata Morgana v BZ Praha-Troja.
Soňa Prachfeldová
Ať vnučka Michalka vyrůstá ve zdraví a lásce. A vaší rodině jen to radostnější !
Jaroslava Handlová
Vnučce Michalce přeji šťastný život (já mám dceru Michaelu). Celé rodině hodně zdraví. Říká se: "do třetice všeho dobrého", tak ať to zopakování do třetice je radostné!
Naďa Pokorová
Děkuji Vám všem za milá slova a přání.Také já Vám ještě jednou přeji hodně zdraví, radosti a spokojené dny příští!
Naděžda Špásová
Cesty osudu jsou někdy hodně klikaté. Michalce a vám i rodině přeji cestu přímou a bez překážek. Krásné prožití vánoc přeje vaše jmenovkyně.
Hana Šorejsová
Příchod nového vnoučátka je vždy velká radost. Přeji hodně zdravíčka do dalšího života a hodně radosti se všemi vnoučátky.
Zdenka Jírová
Nové vnučce, ale i těm starším přeji do dalšího života hlavně zdraví.
Eva Mužíková
Krátký a milý zážitek, přeji Vám hodně krásných společně prožitých chvil a hlavně hodně zdraví a štěstí.
Hana Rypáčková
Hodně zdraví a štěstí pro miminko a babičce přání, aby si vnučku Michaelku hodně užívala.
Alena Várošová
Paní Naďo,ať se má vnučka čile k životu a život ji připraví jen ty nejradostnější okamžiky.Krásné adventí dny i Vánoce.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.