Vzpomínkové rozpočítadlo pro dospělé
FOTO: archiv autorky

Vzpomínkové rozpočítadlo pro dospělé

17. 12. 2015

Tik tak hodinky,
kde jsou naše maminky?

Bim bam prstýnek,
kam se ztratil tatínek?

Tik tak rodinka,
praskla jako bublinka.

Bim bam rolnička,
je tu ještě babička.

Cinky linky lidičky,
potěšme všechny dušičky.

Tik tak,
bim bam,
cinky linky,
ať i o Vánocích, nám všem, voní konvalinky.

Moje poezie
Hodnocení:
(3.7 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Radek Otáhal
a je po vánocích, Ježíšek potěšil.
Libor Farský
Cukrovinky mě nelákají, ale o to více takovéhle milé veršovánky. Takže - aby bylo jasno čemu patří mých ***** !
Růžena Antlová
cukroví voní rolničky zvoní ! Moc pěkná říkanka jsi dobrá tolik jsi toho napekla ! Já se nakonec do pár druhů taky pustila aby bylo co na stůl jak se sjedou vnoučata .
Marie Magdalena Klosová
Pěkné Vánoce,Václavko,a ať voní!mm
VANDA Blaškovič
Lidičky, já mám takovou radost! Prostě jen tak. No a také, že jste....:)) Děkuji vám!
Michaela Přibová
Vando, díky. Moc jsi mi potěšila :))
Alena Várošová
Vanďo, opět jsi jsi nezklamala.Tvoje vánoční básnička je super.Líbí se mi a kdybych měla malé vnoučátka,tak bych je tuto říkanku naučila. Máš krásné vánoční cukroví a určitě i dobře chutná.
VANDA Blaškovič
Dobré ráno! Michaelo, recept na vanilkové rohlíčky je klasika: 600ghladké,420g másla,210g cukru,210g mletých mandlí nebo ořechů, 3 žloutky. Jarmilo, šťastnou cestu! Lidmilo, a odkud bys tu říkanku měla znát??…) A všem dohromady děkuji za sdílení prima nálady! Ahoj.
Eva Mužíková
Rozverná básnička náladu nezkazí,....milé Vando
Jarmila Komberec Jakubcová
Milá Vando, moc se ti to povedlo, krásná říkánka, jsi fakt dobrá.V neděli odlétám ale v příštím roce se spolu určitě musíme osobně setkat. Přeji ti v Novém roce hlavně zdraví a jsem ráda, že jsi.Dávám ti opět jak je mým zvykem 5 hvězdiček, i když bych ti jich dala i víc.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.