Když láska stárne
ILUSTRAČNÍ FOTO: pixabay.com

Když láska stárne

13. 12. 2015

Dvě sklenky vína,
láska není líná,
jen trochu stárne
vesmírná touha,
jen rukou mávneš,
když boty si zouváš
před dveřmi rozkoše.

Voníš lásko po růžích,
a taky teskně po moři,
jen trochu stárneš,
jak  mladistvá bouře,
co dnes už nic neřeší,
a  trny od růže
už tolik nekrvácí.

Moje poezie
Hodnocení:
(3.5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Chodorová
Děkuji všem za milý komentář.
Lidmila Nejedlá
Jitko, hezké. Pravda, voníme touhami.
Jarmila Peerová
Tedy Jituško smekám,tahle báseň se Ti povedla,skrývá v sobě smutek,hořkost,smíření,ale přesto tam cítím touhu a naději...opravdu krásná básnička,čtu si ji opakovaně a chytá mě za srdce...díky
Vladka Steinová
Ahoj, Jitko,zasloužená a pravdivá slova tady již zazněla,,tak jen krátce, moc hezké, ale i teskné a smutné.A často se u Tebe objevuje slovo moře, určitě a to vím, toužíš po moři, stejně, jako já ......
Soňa Prachfeldová
Jitko skvělé. Když láska stárne , my stárnem s ní, jen ta naše duše mladá, snivá ...
VANDA Blaškovič
Jitko, já v Tvé krásné básni vůbec necítím stesk....naopak, nadhled a spokojenost s tím co bylo, je a bude....prostě Ty a láska je taková jaká je. A jaká bude, záleží jen na Tobě, jak ji budeš v té či oné chvíli vidět...65 let je pro někoho moc, pro někoho málo...
Hana Rypáčková
Je velké štěstí pro lásku zestárnout spolu.Vyznáním lásky by mohlo být:"Chtěl/a/ bych s tebou zestárnout"
Eva Mužíková
Jitko, máš zajímavý styl veršování, moc se mi líbí... no a k té lásce, rozumím Ti a věřím, že časem i ty největší rány krvácet přestanou....
Jarmila Komberec Jakubcová
Krásná báseň a líbí se mi slova pana L.Farského
Jitka Chodorová
Děkuji Zuzko, vážím si tvého komentáře, a máš pravdu.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.