Příběh na padesát slov: Předvánoční
ILUSTRAČNÍ FOTO: archiv autorky

Příběh na padesát slov: Předvánoční

17. 12. 2015

Tak já to také zkusím. Padesát slov není tak málo. Ještě před chvílí se dítě smálo. V mžiku zavřelo očka a upadlo do spánku. Leží naznak, ručky rozhozené, klidně oddychuje. Pozoruji spící poklad. Chvějí se mu víčka. O čem asi sní? Zda přinese mu Ježíšek dárky vánoční? Psst, jdu balit...

Moje poezie Moje próza
Hodnocení:
(4.3 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Alenko, málem mi článek utekl... vás je tedy pořádná kupa... nápadité, milé.
Marie Magdalena Klosová
Tak si užívej,rozpustilá babičko,dětí,Vánoc i dárků.mm
Alena Várošová
Krásný stromeček,výborně zabalené dárečky roztomilé dětičky,či vnoučátka.Ať Vám Aleno přinášejí jenom radost a máte potěšení i ze svých zálib i když pokaždé člověk nemusí mít výborné hodnocení a být první. Ale, je to zase o povaze a chování,ať už férových,či neférových lidí. Jsou horší věci.Ty si nepřipouštím a také lepší a ty si vychutnávám.Hezký zbytek adventních dní.
Alena Tollarová
Asi jsem to napsala hloupě, tak bych měla pro pořádek dodat, že já se ničím "nepřítelem" být necítím...
Hana Rypáčková
Tak to máte veselý večer se vším tím potěrem. Už vím, pro koho ta postýlka . Pěkné fotky...A leště lepší vnoučátka.
Alena Tollarová
Sedm hodnocení, 3,4 bodů. Super, mám radost, že nepřátelský tábor štvu. No jasně, to je Myšutka. Byl zbožňován. Bohužel se posléze ukázalo, že je to kluk a smrděl jako ... takže musel do světa a byl nahrazen Montin, křečíkem džungarským. A sakra, koukám, že jsem zapomněla dát jednu fotku, o čem může prtě snít - malá v mých modrých lodičkách ...
Libuše Křapová
Alčo, ta myš je živá? :-)
Libuše Křapová
Hezkýýý :-) Já bych to na padesát slov nesvedla, jsem hodně ukecaná :-)
Zuzana Pivcová
Ano, moc hezké, všímavé a citlivé.
Lidmila Nejedlá
Álo, to je povedené a hlavně to nadělení dětí u stromečku. To bude skvělá parta až vyrostou. Přeji jim hodně zdraví.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.