Jak milenci v texaskách
Ilustrační foto: pixabay.com

Jak milenci v texaskách

30. 12. 2015

Až půjdeš okolo lásko,
zastav se na chvíli,
a budem věřit tomu,
co jsme si kdysi slíbili.

Půjdeme ruku v ruce
setmělou ulicí,
i proti proudu času
s úsměvem na lících.

Co tomu říkáš lásko,
na chvíli vrátit čas,
cítit se zase po letech,
jak milenci v texaskách.

 

 

 

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(4 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šorejsová
Jitko, Vaši báseň čtu až teprve nyní, líbí se mi. 5*. Díky ! K Vašim narozeninám ač dodatečně, přeji hodně zdraví, pohody, hezké náhody a veselé příhody !
ivana kosťunová
Žasnu kolik lidí na tomto portálu dovede vytvořit hezkou báseň. Já mezi ně nepatřím.
Libor Farský
Hlavně, že to vím určitě se zastavím. Roztrhám si džíny, s Jituškou skončí splíny.
Hana Rypáčková
Dobrý, první byly falešné z Libereckých výstavních trhů a pravé až za bony...Poslední asi ty loňské obtažené do kozaček...Ale tyhle děravé nechápu.
Jana Šenbergerová
Texasky mi v mládí na rozdíl od lásky nic neříkaly. Tvoje verše však říkají všechno.
Michaela Přibová
Cítím dotek mých 18ti let :-). Děkuji.
Ingrid Hřebíčková
Moc hezká báseň. To je dobře, že začátek roku začal takovou básní. Co na Nový rok, to po celý rok :-)
Jitka Chodorová
Děkuji za všechny komentáře. Přeji šťastný Nový rok 2016 všem, hlavně hodně zdravíčka.
Zuzana Pivcová
Ať láska nejde jen okolo, ale zastaví se záměrně a už neodejde. Hodně optimismu, Jituš.
Eva Mužíková
Milé.....nápadité. Také jsem se ve vzpomínkách díky Tvé básnice, " oblékla do texasek"..

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.