Plán dne
FOTO: archiv autorky

Plán dne

21. 1. 2016

Milé dámy, co takhle udělat si hezký den?

Došlo mi e-mailem a musím se tomu smát...

Přeji všem hezký večer a dobré štrúdlíky, chutný čaj nedo jiný nápoj a pohodu  :-)

práce senioři život
Hodnocení:
(3.9 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květoslava HOUDKOVÁ
Říká se: Když si h.... pamatuju, tak si to napíšu - což dělám. Není to "denní plán", ale co splním, to škrtám. Nechci mít počmáraný kalendář - mám blok - a docela mi to vyhovuje.
Jana Šenbergerová
No není v tom důchodu krásně?
ivana kosťunová
Také jsem ten mail dostala. Moc se mi líbí vaše fotky. Ze všeho čiší pohoda.
Jarmila Komberec Jakubcová
pěkné a docela by se mi to někdy i líbilo - jenže stál pracuji a tak i když nechci - musím
Alena Várošová
Lenko ,taky mě to přišlo v imeilu.Dobré co.Já si žádný plán nedělám,jen si píšu co mám kde vyřídit,jinak jedu podle svého rituálu.Každý den všechno stejné stereotyp. Doplněno Nádhernými zimními fotogafiemi.
Hana Rypáčková
Mám popsaný kalendář na příští týden, asi mně bude špatně, až otočím na tu stránku. Když jsem chodila do práce, měla jsem na nočním stolku blok a tužku. Když už usínající jsem si vzpomněla na něco závažného, načmárala jsem si to do bloku.Ovšem, ráno jsem to pracně luštila. Jsem ráda, když nic nemusím.
Eva Mužíková
Lenko, já bez plánu dne, vymyšleném ráno v posteli nejsem schopná vstát.... to toho udělám, hurá..... samozřejmě, jak na tom obrázku, mnohdy zůstane jen u zalitých květin ......

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...