Článek na 50 slov: Moje vyznání
FOTO: archiv autorky

Článek na 50 slov: Moje vyznání

1. 2. 2016

Miluji svého manžela Jiříka, dceru Katku i mého tatínka. Četba, procházky, focení a houbaření, nad to opravdu nic lepšího není. Od jara do podzimu po cestách „mažem“, jezdíme naší malou republikou křížem krážem. Nyní jsem se stala členem i60 klubu, a když mě zde budou chtít, tak tu ráda budu.

Moje poezie
Hodnocení:
(4.6 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Hudečková
Děkuji Michaelo i Vám...
Michaela Přibová
Lenko, je krásné číst takové vyznání. Je to pohlazení na duši.
Lenka Hudečková
Petře určitě nejsem proti. Také čtu Vaše články a ráda se dívám na krásné fotky...
petr stejskal
Tak jsem se kouknul. kolik lidí se tu připojilo se svými slůvky. Nikdy není přátek dost a tak i já bych byl rád, kdybych se mohl tady zařadit do té dlouhé fronty.
Lenka Hudečková
Ahojky, ještě jednou moc děkuji všem za krásná slova i za básničky, třeba od Evičky... Jste skvělí :-)
Květoslava HOUDKOVÁ
LENKO vítej - máš dar pro krásné psaní - pro nás hezké čtení (i fotky)
Marie Magdalena Klosová
Tak vítejte,Lenko s rodinkou!mm
Alena Vávrová
Leni a Jirko, krásné vyznání, moc vám to přeji a také mám radost, že jste svým láskyplným vztahem obohatili toto naše společenství.
Eva Mužíková
Samozřejmě jsem jej hned poznala... mám/ nemám??? Ale zvědavost vítězí... Zatahám jej za rukáv a pravím: " Že vy jste tatínek Lenky Hudečkové?,,".... Neosočil se na mne, naopak se hezky usmál a přiznal se... : " Ano, to jsem".. Tkj jsem mu pár větami řekla, jak jsem se s Hudečky seznámila.... Je to kus chlapiska a co víc, nádherně voní.... Když jsme se potkali po druhé, pozdravil, prohodil pár slov A místo o mne se zajímal o Bertíka.... já se z toho psa picnu....
Eva Mužíková
Hudečková Lenička, má v Liberci tatíčka,..toho musím lidé zlatí, co nejdříve vypátrati... Zdařilo se, bydlí blízko, tedy Evčo, to je štísko....Rozhazuji sítě, zvědavá jak dítě...Lenička mi prozrazuje, kde procházky provozuje... Jejda, Leni , toho znám, často já jej potkávám... Vím, že pro obědy kráčí, tak to se mi lidi páčí ....kastrůlky své honem beru, rozechvělá já jsem věru.... Sakra, to je na prd, budu pokračovat v próze...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...