Fotopříběh: Opět v Lednickém parku
FOTO: autor

Fotopříběh: Opět v Lednickém parku

12. 2. 2016

Tak jsem se pokusil poslat obrázky z lednického parku, ale nějak se mi povedlo poslat jen několik fotek zámku. Zkusím to znovu, třeba to vyjde.

cestování fotografování
Autor: petr stejskal
Hodnocení:
(4.9 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
petr stejskal
Děkuji za hodnocení, ale za to nemůžu já,to ta naše příroda.
Zuzana Pivcová
Krása na pokračování, díky.
Zdenka Jírová
Krásné fotky, byla jsem tu několikrát, dokonce máme natočený film , ale dnes se nedá použít.
Rentierka xx
Lednický park je nádherný a já mám tu možnost ho navštěvovat téměř denně a stále je co obdivovat, fotky jsou překrásné.
Lenka Hudečková
Petře, parádní krásné fotky, díky :-)
Alena Várošová
Lednický park a sama Lrdnice je krásná,úžasníá,okouzlující.Vaše fotky jsou překrásné.
ivana kosťunová
Už tradičně krásné fotografie přibližující známá místa naší země.
Helenka Vambleki
Nádherné připomenutí míst a aktivit, které jsem několikrát zažila na vlastní oči. Nádvoří Janova hradu jednou bylo pro veřejnost zavřené, protože tam probíhala nějaká soukromá párty, ale zrovna vylezl "zámecký pán", tak jsem se s ním nechala vyfotit - to se taky hned tak nepoštěstí. Projeli jsme se i bryčkou i plavili na parníčku, jsem toho názoru, že když už někde jsem, tak si toho chci co nejvíc užít. A před lety jsem tam zažila filmaře, mělo to být něco o Růžence-ale která pohádka to nakonec byla, už si nevzpomenu
Jiří Hudeček
Opět krásné snímky . Nádherná architektura a příroda- to je balzám pro oči.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.