Pro zkoušku
Ilustrační foto: pixabay.com

Pro zkoušku

12. 2. 2016

Četla jsem v novinách o magazínu pro seniory. Už jsem psala do různých blogů a mám stránku na Rajčeti. Tak jsem si chtěla vyzkoušet, jak se mi to povede tady. Vložila jsem nějaké fotky, ale problém je s vložením vlastního fota do toho šedivého rámečku na úvodní stránce. Snad až si dám záležet, podaří se mi to.

čtenáři i60.cz
Hodnocení:
(3 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Paní Drahomíro, také Vás vítám na íčku, určitě se bude líbit, od té doby co jsem tady, nemám čas na Rajče.
Drahomíra Stínilová
Děkuju moc za milé přijetí do íčkařů a a hlavně za povzbuzení.
Zdenka Jírová
Vítám Vás mezi íčkaře a těším se na Vaše příspěvky.
Radovan Cakl
Výborně! Vítám další íčkařku. Pokud chcete nějaké návody, zadejte si v hlavní liště do vyhledávače Můj návod. Pokud přesto nebude něco jasné, tak dotaz na Práce na PC, odpovědi se dočkáte. Radek
Marie Novotná
Vítám novou íčkařku.Postupy má Radek Cakl na profilu , nebo na chatu -práce na PC.Jistě pochopíte jeho návody-vložení fota, aj.,,Trpělivost přináší růže".Směle do toho atd.Budeme se těšit na další příspěvky a fotečky.
Alena Tollarová
A vida! Žádnou fotogalerii sice u Vás nevidím, ale Vás v rámečku ano. Dobrý začátek. Vítejte, Drahuško.
Růžena Antlová
Trpělivost najděte si postup a určitě se Vám to povede !!!!!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.