Magnesia Litera 2016
Ilustrační foto: pixabay.com

Magnesia Litera 2016

2. 3. 2016

Pomozte svým hlasováním vybrat nejlepší českou knihu vydanou v roce 2015, která získá prestižní výroční knižní cenu Magnesia Litera 2016. Hlasovat můžete ve čtenářské části soutěže Magnesia Litera. 500 vylosovaných čtenářů společnost odmění poukazem v hodnotě 200 Kč na libovolně vybrané knihy v internetovém knihkupectví kosmas.cz nebo v kamenných prodejnách Kosmas.

Veřejnost může hlasovat prostřednictvím webového formuláře na http://www.magnesia-litera.cz/ nebo pomocí korespondenčního lístku, které si můžete vyzvednout u nás v Klementinu. Hlasovat můžete nejpozději do 31. března 2015.

 

 

knihy
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Drahomíra Stínilová
Děkuju za upozornění. Určitě budu hlasovat. Problém je, že jsem všechny knihy nečetla a nemohu být k nějaké nespravedlivá. Asi zajdu do knihovny nebo knihkupectví a alespoň si ty, které jsem nečetla osahám.
Hana Rypáčková
Zaujal mne Pískový vrch. To ten rok rychle uběhl....Určitě budu pro některou knihu hlasovat.Díky,
Elena Valeriánová
Taky jsem neměla možnost si některou přečíst, tak jsem postupovala jako Jana. Uvidíme, jak to dopadne.
Jana Šenbergerová
Žádnou z nich jsem nečetla, ale vybrala jsem si podle anonce a budu jí držet pěsti. Díky za připomínku.

Zpět na homepage Zpět na článek