Přání k MDŽ
FOTO: autor

Přání k MDŽ

6. 3. 2016

Blíží se svátek žen celého světa, Ano MDŽ je za rohem, a tak já přeju všem ženám, aby kytičku a úsměv dostaly, aby pohlazení a slůvko DĚKUJI přišlo. Je jedno, jestli přímo či jen poštou.

Já přeju všem ženám, aby ten den byl krásný pro ně. Přeji vám všem, aby kytičky a miláčkové se u příležitosti vašeho svátku sešli. A tam milé dámy, milé mámy, dcery, milé babičky i slečny, ať v ten den svítí sluníčko nejen na modré obloze ale hlavně v dušičce, na srdíčku. To vám přeji z celého srdce já, Petr Stejskal.

Zkusím pár kytiček přidat. Lepší by byly ty voňavé, ale zkusím i ty z obrázků.

svátek
Autor: petr stejskal
Hodnocení:
(4.6 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Děkuji za přáníčko a kytičku.Vybrala jsem si tu čajovou s kapičkami...
Alena Várošová
Já bych si dovolila opravit pana Jiřího ,byly to závodní výbory ale ROH,nikoli KSČ.
Lidmila Nejedlá
Milý Petře, překvapil jsi svou pozorností k ženám. Jsi pravý gentleman . Děkuji i já za květiny, vybrala jsem si šípkovou růži.
Alena Vávrová
O co víc nečekané, o to víc milé! Také děkuji za přání i květinky.
Alena Tollarová
Petře, dovolila jsem si pro sebe vybrat č. 22 - slunečnici. Děkuji.
Lenka Hudečková
Krásné Petře, děkujeme. Kytičky jsou nádherné a já určitě nějakou živou dostanu :-)
Jiří Libánský
MDŽ jako svátek mi zcela znechutilo pojetí podnikových oslav v režii závodních výborů KSČ. Avšak obrázky květin jsou pěkné. Stejně tak si myslím, že my muži bychom měli dát nějak ženám najevo, že jsme rádi, že je máme.
Alena Várošová
Moc milé,nečekané přáníčko, ať se nám všem rozbušilo srdíčko, růžičky máme od Petra, že nevoní toho jsem se zaklekla. Mám si vybrat,bílou,žlutou,červenou? Že mi oči dojetím navlhnou. Každá si s té sbírky může vybrat a vzpomínku na MDŽ přidat. Nemohu jak jinak 5*
Olga Štolbová
Ahoj Petře, moc děkuji za přání, tolik krásných kytiček jsem ještě nikdy nedostala. Udělal jsi nám všem velkou radost. ************
Dagmar Bartušková
Petře, květiny mám ráda jak v reálu, tak na fotografiich. Vždy mě uchvátí jejich krása a u mnohých i jejich spanilost. Přáníčko si vztahuji i pro sebe. Děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.