Knižní šifra
Ilustrační foto: martinus.cz

Knižní šifra

7. 3. 2016

Knižní šifra aneb najdi na obraze všechny knihy, které do něj malíř zašifroval, zajímavý projekt knihkupectví Martinus najdete zde:

http://www.martinus.cz/kniznisifra/index.php

Výzva nejen pro nás všechny, kteří v březnu připravujeme pro naše čtenáře různorodé akce, ale i pro všechny čtenáře. Opravdu je to velká zábava, která Vás i Nás pohltí, protože přece my knihovníci bychom to měli dát s přehledem. Udělejte si radost a oslavte březen tak, jak se na knihomoly sluší a patří – ponoření do světa literatury. Můžete ověřit si své znalosti z oboru literatury anebo se prostě jen tak pobavit.  

 

 

 

knihy kultura
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Přichystalová
prosím o pomoc, nemůžu přijít, co znamená ta sekačka na trávu na čer. koberci, poradte
Marcela Broumová
Ahá, 3.básnička je nakonec logická, díky, Hanko. Já se motala kolem Manon...
Hana Rypáčková
Udělala jsem mezery, ale zase se to scuclo...
Hana Rypáčková
Rád svá vítězství slaví, připíjí na vlastní zdraví. A vám zase nepřišla pozvánka. Čí báseň ukrývá hádanka? Surrealismus, poetismus a tak dál, pestrý byl jeho arzenál. Valérie ptá se už celý týden, kdopak z vás na tohle přijde? Nad básníkem v noci poblikává žárovka osamělá, noc je tmavá. Kdopak do ní inspiraci schoval - po kom básník verše pojmenoval? Vím to a jestli nevíte sdělím- Jestli nechcete- už nečtěte . Je to Edison.
Lenka Hradecká
Markéto, děkuji. Sochu anděla už vím - Andělé a démoni.
Markéta Bendová
Anglická vlajka - Obsluhoval jsem anglického krále
Lenka Hradecká
Ví někdo - anglická vlajka, budha, socha anděla? Nechytám se.
Jana Šenbergerová
Vídím tam Guliverovy cesty.
Marcela Broumová
Višňová sad. Já, robot. Zahradní slavnost. Z netrpělivosti některé knížky odhaduji, jestli by se daly nakreslit.
Hana Rypáčková
Zeď

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...