Modelky se představují: Klaudie Kadlecová
FOTO: archiv autorky

Modelky se představují: Klaudie Kadlecová

8. 3. 2016

Dobrý den,

ráda bych se Vám představila. Jsem sportovní i elegantní žena, která svůj život zasvětila estetice. Začalo to na Střední umělecké škole a pokračovalo na Univerzitě oborem výtvarná výchova. Dlouhou dobu jsem byla majitelkou reklamního studia a pak jsem 15 let učila na Grafické škole v Brně.

Moje cítění se projevuje nejen v módě, bydlení, ale i v náhledu na svět. Můj životní styl je krásno, estetično a pořádek.

I v současné době (2 roky v důchodě) učím malé děti keramiku, malovat a kreslit. Svůj věk si nepřipouštím, cvičím chi-kung, chodím nordig walking, jezdím do lázní na wellness a masáže. Nemám čas stárnout. To mi potvrzují i aktivity s moji malou vnučkou.

Vyzkoušet předvádění módy je pro mě výzvou, kdo z malých holek netoužil po tom být modelkou?

Moje babička vždycky říkala: "Musíš být upravená, i když jdeš do sklepa pro uhlí." A já jen dodám, že povinností ženy je zdobit.

Těším se na spolupráci

Mgr. Klaudie Kadlecová, Brno

 

 

Modelky
Hodnocení:
(3 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
VANDA Blaškovič
Paní Kadlecová, bude Vám to na molu moc slušet! Jako tady!
Eva Mužíková
No vida, první vlaštovka... tak ať se Vám Vaše touha vyplní...
ivana kosťunová
Přeji hodně úspěchu na molu
Eva Balúchová
Pěkné představení budoucí modelky.Hlavně jsem ráda,že se ozval někdo z Brna.Určitě budete ještě douho zdobit.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...