Modelky se představují: Květa Juřinová
FOTO: archiv autorky

Modelky se představují: Květa Juřinová

9. 3. 2016

Hezký den, Vám všem. Není lehké se  popisovat, určitě by to šlo lépe někomu z mého okolí, kdo mne dobře zná, ale aktivita zde zatím zůstane mým malým tajemstvím. Která dívka  by nechtěla  být  modelkou, herečkou nebo letuškou? Mně se  to nesplnilo coby malé holce, a proto se  pokusím si toto přání splnit jako zralá žena.

Jmenuji se  Květa, jsem z  Brna a letos mi bude  63. Jsem aktivní a činorodá, ještě pracuji. Ve  volném čase se ráda hýbu - v létě golf, plavání, lodě a kolo a v zimě lyže. Celoročně pak jóga a ya-su. To mi pomáhá udržet nejen zdravé tělo, ale i mladého a zdravého ducha.

Mám ráda vše hezké kolem sebe, hezký útulný domov, upravenou zahradu. I já chodím ráda upravena ať už při sportu nebo volnočasových aktivitách. Mojí velkou láskou je cestování po světě - poznávání nových míst, kultur, flóry a fauny. 

Jestli se mně chce někdo na něco zeptat, ráda odpovím.

Přeji příjemný den a těším se na  jaro :)

 

 

 

 

Modelky
Hodnocení:
(3 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Balúchová
Už je mi trapné psát,že mám radost,že jste z Brna.Ale mám. :-)Pěkné šaty a modrá vám oběma sluší.
Alena Tollarová
Květo, stejné modely jsou Vaší prací?
Eva Mužíková
Sympatická dvojice, sluší vám to děvčata... hodně úspěchů na molu.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.