Erotické myšlenky
FOTO: autorka

Erotické myšlenky

21. 3. 2016

Když jsem si dovolila, kdysi v mládí, na seminářích poezie jednou za čas napsat básničku o přitažlivosti a lásce, hned jsem měla na talíři, že je to povrchní s otřelými výrazy. Vždycky jsem se potom tomu tématu vyhýbala. Ale proč to nezkusit v seniorském věku?

Takže trochu drsněji o stáří:

Erotické myšlenky
(staršího věku)

Tvoje tělo
     je moje tělo

Tvůj hlas
     je můj hlas

Tvé stáří
     je i mé stáří

Naše myšlenky
se potloukají v mládí

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(4.6 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libor Farský
*****
Drahomíra Stínilová
Děkuji Michaelo za milá slova. Ale není co závidět, je to pouze náhodně vymyšlená báseň.
Michaela Přibová
Je to moc hezké. A snad i zaviděníhodné. Já jako osamělý hráč to neznám. Ale vaše verše se mi líbí. Děkuji.
Drahomíra Stínilová
Díky za povzbuzující komentáře.
Zuzana Pivcová
U lidí, kteří mají za sebou kus společného života, je asi i toto pěkné.
Soňa Prachfeldová
Ano, když jsou na to dva, je to krásná poezie .
Jana Šenbergerová
Musím se přiznat, že naše myšlenky se vůbec nepotloukají v mládí, ale užívají si to s námi tady a teď. A drsné mi to také nepřipadá, naopak hezké, a to moc. Klidně si dovolujte, mně se to líbí. :-)
Helena Hejduková
není to vůbec drsné, je to krásné, kdo to prožívá, ví proč. Já ano.
Karel Boháček
..pravdivé, už to zažíváme.
Hana Šimková
Ano,asi to tak je když je tam i jeho tělo a jeho stáří. Drsné to není vůbec , ale záviděníhodné.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.