Nevím
FOTO: autorka

Nevím

2. 4. 2016

Nevím, o čem básnit,

když láska nepřichází.

Nevím, co mám říci,

když milování schází.

Nevím, kam mám jít,

když nic nenacházím,

nevím už, proč chtít

tu lásku, která schází.

A tak píši blábol,

a píši ho z nudy,

nevím, co mám dělat,

kam jít, proč a kudy.

Tak přicházím k vám,

chci si popovídat,

s někým víno pít

a s někým se vídat.

Nevím, ale kde jste

a kde vás mám hledat.

Tak proto budu sama

zase v koutě sedat.

 

 

 

 

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šimková
Jasně Janičko, už nesmutním. Našla jsem tady kamarády.
Jana Šenbergerová
Hanko, doufám, že tahle povedená básnička vznikla před tím, než jste narazila na i60ku. :-)
Anna Potůčková
Pěkná i když smutná básnička - ale už to tu zaznělo, že vzít fotáček, jít do přírody, a i tady je hodně zábavy, byt virtuální. A blíží se léto, akcí ve městech bude určitě dost, určitě by jste si něco vybrala, tak jen se rozhodnout kam a na co.
Alena Várošová
Hanko,pěkné a zase z Vašeho života.Nepodléhejte samotě,neuzavírejte se mezi čtyři stěny a vyjděte ven mezi přátele, ven mezi lidi a bude se cítit dobře..Pak budete psát veselé básně.
Anna Čípová
Neveselé čtení. Ale samota není zlá. Třeba takové toulání přírodou s foťákem, to mám hodně ráda.
Hana Šimková
Olinko moc ti děkuji.
Olga Štolbová
Hani, moc hezký blábol se ti povedl. Přišla jsi za námi a dobře jsi udělala. Vínečko se dá pít, když sedíš s námi na chatu Při tom se dá krásně povídat, nebo jen koukat a číst, co povídají (píší) jiní. A nehledej, už jsi nás našla. *****
Věra Lišková
Pěkná básnička, i když smutná. Splíny řeším tak, že si naplánuji 1 denní výlet. Třeba Praha mě nikdy nezklame. Nejdříve procházka po Karlově mostě, kde si musím pohladit křížek zasazený v kamenném zábradlí a něco si přát, snad se to splní. Potom na Petřín, nebo do Botanické zahrady, čas rychle utíká a možností je mnoho. Lásku nehledám, osamělí muži mého věku už většinou zmorousovatěli, tak proč si kazit náladu.
Jarmila Komberec Jakubcová
Haničko sedávej v koutě ale ne sama
Květoslava HOUDKOVÁ
Taky žiji sama - básnický talent nemám - tak si stavy samoty ani nepřivolávám, ani v koutě nesedím - vždyť je tolik aktivit = jen se o ně zajímat.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.