A proč ne?
FOTO: autorka

A proč ne?

26. 3. 2016

Sbírám, sbírám, sbírám,

nic si neodpírám.

Může se to hodit,

tak proč to vyhodit.

Schovám svoje věci všecky,

kýble, dráty i ty necky.

Zeleň mi to přikryje

a to zmate zloděje.

Vedle si dám lavičku,

kde si čistím hlavičku.

Často tady sedím,

na svou skládku hledím.

I chatku jsem si postavil,

bych na světě šťastný byl.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Havlová
Moc pěkné. Taky máme ve vsi spoluobčana, který má za domem vraky mnoha aut, říkáme tomu Muzeum rzi...
Eva Mužíková
Dobré téma Hanko *****
Alena Várošová
Hanko,máte pravdu i tací jsu lidé.Sbírám,sbírám dělám skládku,aby po mě měli děti něco na památku.
Zuzana Pivcová
Sběratelství v rozumné míře je zábavné a na exponáty se hezky kouká. Když ale pak člověk vidí v TV likvidaci některých "pozůstalostí", je to horší.
Elena Valeriánová
:-)
Jarmila Komberec Jakubcová
Haničko, hodně lidí je tzv. .hromaditelů - stále něco sbírají, že se bude jednou hodit.Nakonec stejně pak jejich příbuzní musí nechat přistavit kontejner a vše uklidit.Já už jsem ve ku, kdy si nic z cest kromě fotek nevozím, každý rok přeberu oblečení a hlavně nic nehromadím.Nechci aby moji mladí musei nechat přistavit kontejner na zbytečnosti. V 70 letech musí být člověk připraven na vše.
Olga Štolbová
Takový soused je tragédie, můj tatínek byl také sběratel, ale maminka průběžně vyhazovala.
Helena Votíková
Jojo, měli jsme takového souseda. Naštěstí sbíral jen železo a dřevo. I ty kopřivy to vzdaly a přestaly tu sbírku zakrývat...
Hana Rypáčková
Jo, dobrá trefa do lidské hamižnosti..Znám taková místa.Však i na naší chatě jsou věci:"Co kdyby se to ještě hodilo" Když jedu vlakem a koukám do zahrádek u domů- je to něco!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.