I stromy mají svou tvář
Ilustrační foto: pixabay.com

I stromy mají svou tvář

25. 3. 2016

Procházím se a pozoruji stromy. Staré stromy. Některé jsou starší než já, některé stejně staré. Dívám se a vidím jejich tváře. Některé vznikly věkem, některé přičiněním člověka.

Ty tváře něco vyjadřují. Některé stromy tváře nemají, jejich kmen je hladký a nezajímavý. Je to jako u člověka. Vyhlazené vrásky způsobí, že obličej o člověku nic nevypovídá. Pokud vrásky na obličeji zůstanou, obličej je čitelný a  zjistíme, že se tento určitý člověk rád směje, nebo je laskavý a moudrý. A o tom to přece je.

Stromy pozoruji ráda a svoji malou sbírku vám posílám k nahlédnutí. Máme podobné téma s panem Karlem Boháčkem. On však vidí ve stromech erotiku, já se dívám na jejich obličej. Je to jenom o úhlu pohledu.

 

 

 

glosa příroda stromy
Hodnocení:
(4.6 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Krausová
Stromy, to je život...Energie, síla, moudrost. Miluji je, dotýkám se jich, objímám někdy a tiše, s pokorou jim děkuji. Někdy mi stromy zamávají na pozdrav svými listy ve vánku, nevěříte? Proto miluji les, hory více, než moře.
Karel Boháček
Brzo uveřejním obdobné fotky paní Hanko.
Eva Balúchová
Mám moc ráda stromy,taky si je fotím,ale spíš koukám po větvoví a do koruny.Ještě mě nenapadlo se jim podívat do tváře.Díky vašemu článku se už budu dívat.
Hana Rypáčková
Ráda pozoruji stromy a hladím jejich kůru. Máš zajímavou sbírku Hanko.
Jitka Havlová
Hani máte moc pěkné fotky, rádi se podíváme na další.
Alena Tollarová
Stromy jsou zajímavé téma a pěkně zpracovaný text se mi líbí. Také je ráda fotím.
Hana Šimková
Mám těch stromů opravdu už slušnou sbírku a stále nacházím další.
Zdenka Jírová
Stromy také miluji a ráda je fotím. Máme krásnou starou Zámeckou zahradu, kde o krásné, mohutné staré stromy není nouze.Vaše detaily na stromech jsou úžasné.
Libor Farský
Kéž by stromy mohly vyprávět...5*
Jana Šenbergerová
Stromy, ty já mám moc ráda. Vznešené i pokroucené, nahaté i olistěné. Není smutnější krajiny, než je ta bez stromů.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.