Touha

Touha

25. 3. 2016

Udělal jsi mne šťastnou zrána,

no a co? Ať mi závidí!

Bez tebe byla bych tupá hrana,

jsem egoista, kašlu na lidi.

 

Z oběda musím pospíchat,

tělo je zmítáno touhou,

nesnažím se ji rozdýchat,

styk trvá vteřinku pouhou.

 

Zas večer bolí záda, tělo celé,

říkám si, nech ho, ne, ne, ne!

Vítězí touha po růžovém těle

a potřetí si tě beru,..................Brufene

Moje poezie
Hodnocení:
(4 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Várošová
Zůstala jsem v šoku,co to tady ta Helča píše.Dobrá báseň s Brufenem.
Marie Seitlová
Heli, povedlo se ti to, ale konec snad není pravdivý ? Přece víš jak si pomoci, nebo jsi zapomněla na Pálku.
Jana Šenbergerová
Heli, ani nevíš, jak jsem ráda, že se teď nemusím muchlovat s Brufenem. :-) Držím pěsti, ať ho také brzy vyměníš.
VANDA Blaškovič
To je dobrý, Helčo !!!!....:)) bezvadný !!!...:)) vyprskla jsem nečekaně smíchy....super! Chy chy chi...
Jitka Chodorová
Tak to se ti Helčo opravdu povedlo.
Alena Tollarová
Helenko, dostala jsi mě. Moje představivost jede na plné obrátky a pak ... tohle ... Ale je to výzva, záda mě bolí jako pes!
Lidmila Nejedlá
Helenko, to je povedené, držíš čtenáře v napětí až do konce a pak ho rozesměješ.
Helena Votíková
U egoisty jsem si řekla "jasně holka, co je komu po tom"... konec mě dostal. Paráda.
Hana Rypáčková
Tedy, Helenko .Tušila jsem něco...Ale toto...Já tak odolávám práškům , trpím a pak podlehnu- přesně ....Tleskám.***** a ještě jednou pět dole....To by šlo i nafilmovat!!! Ten scénář mám před očima.
Elena Valeriánová
Helenko, ten závěr je hvězdný.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.