Jak na smolný den
FOTO: autorka

Jak na smolný den

30. 3. 2016

Nejhorší je apatie,

s tou se vážně špatně žije.

Nechutná jíst, vše je černé,

pomůže vždy zvíře věrné.

Zavřít dveře od domova přece

a zamířit k nedaleké řece.

Kolem jaro začíná,

zmizela zimní peřina.

Jen jít a kolem se dívat,

z přírody se radovat,

hlavně ne nudou zívat

a  na události nadávat.

 

Moje poezie
Hodnocení:
(4.1 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Díky všem za slovíčka.Je to tak , jak říká Eva.Ty písničky s dětským sborem mám docela ráda.
Jitka Havlová
Pěkná básnička a krásné video. Koho při jeho sledování písnička ruší, stačí zmáčknout knoflík na reproduktoru
Eva Mužíková
Hanko, začíná se z Tebe stávat skvělý poeta... Alenko, vybrat hudbu by nebylo těžké, ale každá vhodná nejde stáhnout, mnohokrát jsem musela zvolit tu. co: " byla po ruce"..
Alena Várošová
Hanko,pěkná básnička,video ještě lepší.Hudba se mi taky moc k tomu nelíbí,ale je to věc názoru.
Zuzana Pivcová
Moc se mi to líbilo. Snad jsem se nezmýlila, že to je pan Svěrák s nějakými žáčky?
VANDA Blaškovič
Hanko, Ty jsi akční. Krásné video. Možná by se k té krajině hodila taková mírnější hudba, ale to jen tak okrajově a z mého pocitu při sledování. Jinak hlavička se jmenuje nádivka proto, že se do ní, kromě uzeného, obíralo maso z vepřových hlaviček. Tak mi jednou zodpověděla mojí otázku babička. A známe stejná místa! K překrásně položenému Lázskému rybníku jsme jezdili do chaty v době, když ještě ta čistá voda nebyla jen rezervační nádrž pitné vody pro Příbram. Také jsem Ti odpověděla, kde rostou ty bledule. Tak toť zatím vše z jedné vody. Ahoj.
Dana Kolářová
Venku zima, vítr fouká, to se nám to doma kouká, jak parádně skončil den prima!
Marie Novotná
Parádní-díky za krásnou vycházku.*****
Helenka Vambleki
Smekám, k nastudování výroby filmů jsem se ještě nedokopala, ale nikdy neříkej nikdy
Hana Šimková
Ano Hani okolo řeky je krásně. A vůbec, jarní příroda dělá co může.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...