Óda života na dvě písmena
Ilustrační foto: pixabay.com

Óda života na dvě písmena

16. 4. 2016

10 roky: i

20 roky : si ?

30 roky : si

40 roky : Sisi, Sisi

50 roky : Sisi si ?

60 roky : si Sisi ,si

70 roky : sisisi

80.roky: sss ss s ...

----------------

Dal jsem si těžký úkol  - zjevit život muže na dvě písmena. Chce to hlavně fantazii. Zkus to taky ! 

 

 

 

Můj příběh
Hodnocení:
(2.5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Libánský
Asi jsem hodně nechápavý. Že "sisisisi" znamená "život je fajn", to by mne fakt nenapadlo. Možná v nějaké hadí řeči. Česky "si", není žádné slovo. Ale plazi se zase nedožijí osmdesátky.
Karel Boháček
pro ty nechápavé - 10 já žiju - jsem 20 jsi někde má lásko ? 30 existuješ má lásko 40 žiju s ženou Sisi/ i jiné jméno 50 jsi to ještě pořád Ty ? 60 no nějak už to dožijeme spolu 70 jo život byl fajn 80 konec života
Zuzana Pivcová
Připila bych si alespoň na dálku s Vámi, pokud by to bylo některým z Vašich domácích výrobků. :-)
Karel Boháček
Díky moc za podporu, flaška je vyhraná. Ono když tuhle ódu řekne při představení známý herec, tak se lidí smějí a tleskají o stošest...jo když to napíše Boháček, tak ho pošlou do p....všem tedy připíjím, jo jsme snobící.
Oldřich Čepelka
Já tomu taky nerozuměl, ale napadlo mě něco sprostého (je svoboda projevu, dámy pod 50 nečíst!). Jo a bude to slovensky: On: Áno? Ona: Nie. On: Áno?! Ona: Nie?! On: Áno!!! Ona: Nie!!! On: Onanie.
Hana Šimková
Sy je moc tvrdé, co takhle sí, sí
Libor Farský
A co takhle sy? Měl bych hned řadu nápadů ze života.
ivana kosťunová
navrhovala bych 90. roky :ššš
Hana Šimková
Ivanko, v těch 90 už neví, že si i Sisi existovalo
Soňa Prachfeldová
Mužský svět - fantazie mi to říká.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.