Plzeňská Jarmila má kulaté narozky!
FOTO: autorka

Plzeňská Jarmila má kulaté narozky!

19. 4. 2016

Milá Jarmilko,

dovol, abychom Ti ze srdce popřály/i  k Tvým kulatinám!

Jsi bezvadná ženská, která se umí v životě pořádně ohánět, ale i si život do sytosti užívat.

Děkujeme Ti za společnost na íčku, za pozvání a přejeme Ti stále Tvůj neutuchající životní elán.

Taková seniorka, jako Ty, se hned tak nevidí.

Klobouk dolů.

Tak, NA ZDRAVÍ, kočko, a piš i nadále ty Tvoje krásné cestopisy!

Tvoje Vanda, Vladka a určitě i ostatní spřízněné dušičky na íčku….:))

přání
Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Schödlbauerová
Milá paní Jarmilko, blahopřeji k Vašim narozeninám a přeji ať se Vám daří a vše se splní tak, jak si sama přejete. Zdravím!
Zdenka Jírová
Připojuji se ke gratulantům a přeji hodně zdraví a spokojenosti.
Jarmila Komberec Jakubcová
Děkuji všem za gratulaci - proti věku není léku a já si vážím toho, že jsem se takového věku dožila ve zdraví. Vando dík a ty věžičky probereme na Hvaru u vínka.Zatím se tam chtějí stěhovat plzeňští holubi a my jim v tom bráníme.Jinak dům byl v minulém režimu obýván Krajskou odborovou radou, která ale neměla peníze na údržbu. Objekt je památkově chráněn a veškerá rekonstrukce musela probíhat pod kontrolou památkářů.Vnitřní i venkovní prostory byly opravené podle dobových fotek.Ve všech 5ti patrech jsou kanceláře, které se pronajímají.Dům je plně obsazen, protože každý má svoje parkovací místo a to se hodně cení v centru, kde míst je málo.
Alena Várošová
Zpětně přeji vše Vašim narozeninám oaní jarmilo.
Jana Šenbergerová
Jarmilo, ať vám to myslí, chodí i létá ještě dlouhá léta, ať si užijete domova i světa, ať vás nejen kamarádi mají rádi a ať se vám vyhne ten, co mu to vadí. :-)
VANDA Blaškovič
Karle, to stačí ! Pokud mi Jarmila nepronajme, případně vlastně neodkáže alespoň tu jednu mrňavou věžičku, tak žádné kamarádství nebude....)) ♥
VANDA Blaškovič
Karle, a fotograf je sloup?....:)) legranda granda....copak bydlení, ale ten domeček???!.....:))) ♥ to je BOMBA. Jarmila je trochu jako Libuše Plzně...:)
Soňa Prachfeldová
Jarmilko, přeji Ti život překypující vším dobrým, ať Ti plnými hrstěmi nabízí zdraví, štěstí, lásku ,jsi fakt správné děvče, jsem moc ráda , že jsem Tě poznala . Vše nejlepší :-) . Ach jo, ty kulatiny, připrav mě na ně , budu se snažit s úsměvem ! Papa děvče milé !
Jitka Chodorová
Paní Jarmilo, přeji Vám ke kulatinám vše nejlepší,hlavně hodně zdravíčka, a těším se na další Vaše vyprávění z cest.
Lidmila Nejedlá
Ve zprávách dnes praví, že Jarmilka slaví. Protože je z naší party, přeji hóóódně ,hóóódně zdraví!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...