Díky, Libore!
FOTO: Wikipedia Commons

Díky, Libore!

25. 4. 2016

Právě jsem strávila dvě hodinky volného dopoledne aktivně domácími pracemi. Práce mi šla sama od ruky, ale nebyla jsem tu sama.

Jiří, Karel, druhý Karel, Václav a nakonec mě navštívily i Helena s Hankou…

Díky Liborovi jsem si na You Tube pustila odkaz s písničkami ze Semaforu a krásné skladby od Jiřích S. + Š. přešly do písniček nejprve Karla Gotta, pak Karla Černocha, posléze mi zapěl několik super hitů můj milovaný Vašek Neckář, a než jsem skončila, tak Helenku Vondráčkovou vystřídala Hanka Zagorová.

 Uznejte sami, že jsem měla super společnosti, za což vděčím dneska právě Liborovi F.

A tak díky, Libore!

(fota použita z internetu)

 

 
Autor: Lenka Hudečková

hudba Můj příběh
Hodnocení:
(4.3 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Také mám ráda naše bezvadné písně od SŠ a Karla Černocha, škoda ho.
Jitka Valachovičová
Leni, to je bezva, že sis takto zpříjemnila domácí práce. Taky bych potřebovala nějaký životabudič. Události posledních dnů mně dávají docela pěkně zabrat!
Lenka Hudečková
Marcelo, bylo tu někde 19. dubna v diskusi myslím.., já už se musím chystat do práce, ale Libor možná najde???
Marcela Broumová
Semaforské naladění je také moje jistota. Lenko, Libore, prosím o ten odkaz, je-li nějaký jednotný.
Lenka Hudečková
Zase si příště k úklidu něco najdu a děkuji za další typy :-)
Hana Rypáčková
Ráda si poslechnu , co přátelé poradí...A jsme rázem na jedné vlně...
Zuzana Pivcová
Ty odkazy byly dobré. A když momentálně nejsou, tak jdu na youtube a tam je neskutečné množství písniček. Jenom od Waldy jich tam bylo téměř 500. Samozřejmě i cizí interpreti.
Dagmar Králová
V předchozích letech celá řada lidí na i60-ce připravila články o hudbě s odkazy na youtube.com i jinam. Například paní Tollarová se věnovala také Václavu Neckářovi - http://www.i60.cz/clanek/detail/10277/diskoteka-pro-pametniky-c-9-stale-uzasny-vaclav-neckar, nebo i zahraniční hudbě http://www.i60.cz/clanek/detail/9976/diskoteka-pro-pametniky-5-dil-klasik-andre-rieu, http://www.i60.cz/clanek/detail/10358/diskoteka-pro-pametniky-10-dil-legendarni-abba
Alena Várošová
Někdy je dobré věnovat a prožít svůj čas i se známými osobnosti a věnovat pár slov našemu medvídkovi Liborovi.
Lenka Hudečková
Děkuji všem a ráda si zase někdy tyhle staré evergreeny pustím, je to prima, člověk si z plna hrdla zazpívá, protože slova jsou známá... :-) :-) :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.