Fotopříběh: Jaro před  královehradeckým nádražím
FOTO: autorka

Fotopříběh: Jaro před královehradeckým nádražím

26. 4. 2016

Dnešní počasí se točilo od sněhových přeháněk až po záblesky slunečních paprsků, přesto před královehradeckým nádražím kvete záhon jarních krasavic.

Jsou také spuštěny vodotrysky, které zkrášlují a zjemňují kamennou plochu nově zrekonstruovaného náměstí.  

Zvu Vás na malou  příjemnou jarní procházku.

 

cestování fotografování
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.9 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libuše Münsterová
Hradec Králové, moje láska. Nastoupila jsem tam na umístěnku jako mladá začínající sestřička na chirurgické odd. FN. Bylo to v šedesátých letech.Po roce jsem odešla za manželem na Moravu ale do H.K. se ráda vracím.Naposledy jsem se ohlásila u vrchní sestry chirurgie a nechala se provést po celém oddělení. Bylo to po padesáti letech.
Vladka Steinová
Dobrý den, kdysi jsem 4 roky bydlela v Pardubicích a Hradec Králové znám , jezdila jsem tam později hodně l služebně. Vodotrysky a květiny jse nafotila exkluzivně.
Anna Čípová
Krásná procházka a ještě krásnější kytičky.
Hana Rypáčková
Je to tam moc hezké, jak jinak v Hradci. Máme tam být koncem května na srazu Milanových spolužáků , ale uvidíme...Na Bílou věž se vždy těšíme..Potěšilo mě to.
Zuzana Pivcová
V HK jsem byla naposledy někdy tak před 13 lety a to ještě nádraží nebylo moc pěkné. Teď podle fotek působí vzdušně a pestře, to mám ráda.
Jarmila Komberec Jakubcová
Narcisky jsou úchvatné a ostatní květiny také. V Hradci jsem několikrát byla ale si v té době nekvetlo tolik kytiček.5 hvězdček
Alena Vávrová
Dík za podívání!! Hradec je moje oblíbené město a většinou z něj vidím jen ten plácek od HN k autobus. terminálu. Je to pastva pro oči!
Naděžda Špásová
Teda, Sašo, fakt to tam takhle kvete? To je paráda a fotky jsou moc krásné. *****
Alena Várošová
Sašo, máš překrásné fotografie.I příroda v centu může mít své kouzlo. 5*
Elena Valeriánová
To je pestrá paleta krásy. Fotky super.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...