Už se těšíte na smaženici?
FOTO: autor

Už se těšíte na smaženici?

5. 5. 2016

No, pomalu začínám chodit na houby. Začíná to v květnu smrži a v listopadu to končí bedlami.

Sbírám jen to, co potřebuji, nejraději mladé houby a směs druhů. Jen sbírat hříbky a na koše - to nikdy, to nejsou houbaři. Musím se potěšit a pomilovat ...pár ukázek té krásy Vám nabízím.

hobby houby zábava
Hodnocení:
(4.4 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Doufám, že letos porostou, máme ve sklenici poslední hrstičku sušených. Nad smaženici z čerstvě nasbíraných není! Tu mám ráda ze směsi různých hub. Hezky jste nás svými snímky navnadil. :-)
Jarmila Komberec Jakubcová
mám moc houby ráda ale v loni jsem nenašla ani vochomůrku. Dík za krásná fota.
Růžena Antlová
Loni byl houbařský půst sucho a houby v lese nerostly takže se těším na letošní houbaření vždy chodím s foťákem a každou houbu si také vyfotím dík za fotky
Lenka Hudečková
Moc se těším do lesa, procházka, houby, plný košík, smaženice, orgasmus........ :-) *****
Marie Seitlová
Pěkné fotky hříbečků, už aby bylo co sbírat. Mám chuť na smaženici........
Alena Várošová
Karle,nevím jak kdo,ale já jo.Miluji houby v jakékoliv podobě,ale ne všechny.Sbírám jen ty co znám,takže nějakou smrž neznám.Za fotky 5*
Zuzana Pivcová
Houby mám moc ráda, ale bohužel jich znám minimum. Ostatně, stejně se dostanu do lesa jen v létě v jižních Čechách a je skoro zázrak, když právě rostou houby. Tak si alespoň pravidelně kupuji a pojídám hlívu, do té jsem se úplně zamilovala. Vaše fotky jsou nádherná podívaná.
Helena Votíková
Kolem nás lesy nejsou, takže když houbaříme, tak houbaříme vrchovatě. A platí, třapatiny nebrat. A jsme potichu a co nesbíráme neničíme.
Dagmar Bartušková
Pane Karle, příjemně jste mě potěšil tou nádherou hub, kterým vévodí muchomůrka červená. Ano, směsice hub je nejlepší. I když sbírám jen houby, které dobře znám, někdy najdu i muchomůrku růžovku neboli masák, a to vyvstane problém - vzít a sníst, být či nebýt. Ani při téměř 100℅ jistotě NEBERU. Sichr je sichr.:-)
ivana kosťunová
Krása nesmírná, taky sbíráme, ale držíme se zásady, že co má dole na kloboučku vroubky, není jedlé. Hříbek je jistota.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.