Nejen políbení
FOTO: autorka

Nejen políbení

2. 5. 2016

První máj, lásky čas. Já ještě říkám Viléme, Hynku, Jarmilo….(tím ale nijak báseň nezlehčuji). S polibkem na Petříně jsme si pospíšili a pusa mlaskla o týden dříve. Netušili jsme, zda na prvního budeme v Praze. V Praze jsme zůstali a již dopoledne jsme vyrazili do víru velkoměsta.

Najít rozkvetlou třešeň nebylo vůbec snadné. A tak jsme si vztah pojistili pusou pod šeříkem a kaštanem. Naštěstí veškeré májové agitace začínaly až odpoledne, a tak jsme se v klidu prošli po Střeleckém ostrově, zjistili, že už je přistavená loď, na které v létě probíhají hudební produkce, a řeknu vám, poslechnout si v letním podvečeru příjemnou hudbu, koukat při tom na Vltavu, občas hodit očkem na Hradčany nebo Národní divadlo, to je nádhera.

Z ostrova jsme nabrali směr na Kampu. Tady jsme se zastavili u panelů o Karlu IV- Jaký byl? Kdo na Kampu zavítá, výstavku doporučuji, je zajímavá. Pak jsme zamávali Bruncvíkovi, prokličkovali davem turistů, zhlédli dětmi oblíbenou bublinovou atrakci a nedělní toulání ukončili.

První máj se povedl, jak na počasí, tak i na zážitky.

 

Hodnocení:
(4.6 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Hudeček
Helenko krásná procházka. Ano Praha je jen jedna.Pozdrav Romanovi.
ivana kosťunová
Praha je mystická nejen pro vás. Chystáme se některý víkend na výstavu Karla IV.
Lenka Hudečková
Helenko, pěkné povídání i hezké fotky. Díky :-) *****
Hana Rypáčková
Povedený první máj. Vyfešákovaná Praha je patrná z foteček. Hezké...
Helena Votíková
Děkuji všem za milé komentáře, Naďo vzkaz vyřídím. :-)
Eva Balúchová
Úplně vás vidím jak se procházíte Prahou.Tak krásné další dny i roky.
Olga Štolbová
I já zůstala nepolíbená a už pěkně dlouho, budu s tím muset něco udělat. Ovšem Helenko, vy jste to vyřešili senzačně a ještě krásné fotky. Tleskám...*****
Zuzana Pivcová
Pěkné a pro mě inspirující, protože jsem výstavku o panovníkovi ještě neviděla.
Ilona Erika Kolář
Já to nestihla a tak pravděpodobně letos uschnu.:)
Jana Šenbergerová
Praha daleko, tak beru s povděkem aspoň hezké povídání a fotky. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.