Opilý řidič
Ilustrační foto: pixabay.com

Opilý řidič

8. 5. 2016

Šel odevzdat řidičák na dopravní inspektorát a nevěděl, kam? Poplácal mě po zádech ve stanici pražského metra. To už on byl úplně střízlivý, chtěl ode mne poradit, kde to má vlastně z metra vystoupit?

Policie ho chytila s 0,4 promile, na místě policii zaplatil pokutu 10 000 korun! 

Řidičák mu vrátí ale už v srpnu.

Hovorem jsme přešli na drahotu pražského bydlení. Praha 4 v Nuslích, prý pronajímá vybydlené byty po sociálně slabých občanech. Nájemné je jenom za 5000 korun, nájemník si ale byt musí opravit a polidštit sám. Později se byty budou privatizovat, tak je bude možné prodat se ziskem!

Víc jsme si za jízdy ve dvou stanicích nestačili říci, ani se o aktualitách rozhovořit. Na rozloučenou jsme si potřásli rukama a rozešli se, s jásavým májovým úsměvem.

 

                         

 

 

Můj příběh
Hodnocení:
(4 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana kosťunová
Pan Nekvasil ve svých článcích popisuje, cokdy který den zažil. Už jsem si na to zvykla a bavím se jeho postřehy.
Karel Boháček
Jaksi mně uniká smysl proč je tu tento článek...co jste tím chtěl říci - myšlenka ?
Jana Šenbergerová
Tentokrát dávám 5* za ten jásavý májový úsměv.
Zdenka Jírová
Dnes to bylo nic - moc. Býváte lepší.
ivana kosťunová
Ano, to jsou taková běžná každodenní setkání. Člověk se dozví i zajímavé věci. 5000,- pronájmu za vybydlený byt, ještě s výhledem, že si ho budu muset dát na vlastní náklady do pořádku, se mi jeví dost nevýhodné. U nás na vsi je za stejnou částku k pronajmutí byt 1+1 v perfektním stavu.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.