Obláčky
FOTO: autorka

Obláčky

23. 7. 2016

Dívám se na oblohu a pozoruji nebe,

obláčky plujíí lehce a ladně.

Jeden tam a druhý až ke mně,

hezky se usměji.

Ať už se nemračí,

že jim ten výraz naprosto nesvědčí.

 

Vítr si pohrává a čechrá moje vlasy,

kouknu se kolem a vidím tolik krásy.

V přírodě číhá tolik nástrah,

až se mi tají dech,

stačí jen pozorovat orla v horách,

jak si nese kořist v pařátech.

 

.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Várošová
Děkuji vám milá děvčata,někdy je dobře se tak ,jen tak lehce zasnít......hezký večer
Jarmila Komberec Jakubcová
Milá Alenko - velmi hezké. Také ráda pozoruji oblaka
VANDA Blaškovič
Oblaka,oblaka...kam plujete a kdo na vás sedí ?.....
Jitka Chodorová
Obláčky také často pozoruji, většinou se usmívají, a ty máš s přírodními jevy velké souznění. Díky.
Zdenka Jírová
Milé veršíky.
Alena Várošová
Milá devčata a Libore,děkuji vám všem za milé komentáře.Nějak nemám inspiraci něco psát,obláčky jsem psala už někdy kolem 6,května ani jsem nedoufala,že je redakce zveřejní.Považovala jsem báseň,že je hodně slabá na zveřejnění a ejhle,je tu dík redakci.Hezké a pohodové prázdninové dny všem.
Jana Šenbergerová
Obláčky, to je teď naše téma. S vnučkou v nich hledáme různé obrazy. Má dobrou představivost, tak si to užíváme. Ten orel s kořistí doslova pózuje.
Zuzana Pivcová
Báseň je citlivá, vnímavá a pozitivně naladěná. Díky ní jsem se také začala dívat vzhůru do nebe, ale mraky, které nade mnou momentálně plují, spíš věští blížící se bouřku.
Libor Farský
Eli, vidět orla s kořistí v pařátech bych tedy nemusel. Alenko, naopak postrádám fotku, jak vítr čechrá Tvé nádherné vlasy.
Vladka Steinová
Alenko, krásná báseň vyjadřující Tvůj pozitivní vztah k přírodě.Na Vysočině jsme s vnučkou pozorovaly káně a poštolku.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...