Loučná nad Desnou - pozvánka
Foto: penzion a restaurace Stará pošta

Loučná nad Desnou - pozvánka

2. 6. 2016

V malebném podhůří Jeseníků

leží vesnice Loučná nad Desnou.

Neděste se, přesvědčte se,

v hospůdce na Staré poště,

uvaří vám kávu výtečnou!

 

Z každého kouta na vás dýchá trocha nostalgie,

na každém předmětu se podepsal zub času..

A kdo se dívá pozorně, obdivuje tuto starožitnou krásu.

Támhle svícen, cep, kolovrat,trakař, přeslice,,

klíče, polstrované lavice,staré mísy, konvice...

Připadáte si jak na starém zámku,

žasnete nad uměním našich předků,

 

V krbu oheň plápolá, číšník se na vás usmívá

Jsme v realitě, i když je to spíše na pohádku.

Dostanete prospekt na památku.

Popovídali jsme si, skvělou kávu vypili

a spokojeni ze Staré pošty do Oázy kráčeli..

 

Moje poezie
Hodnocení:
(3.8 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Ano, musím potvrdit, že to na Staré poště takhle hezky vypadá a bylo tam útulno, i když jsme tam byli jen krátce.
Alena Várošová
Děkuji těm co napsali příspěvky i těm,co si mou říkanku o Staré poště přečetli.Byla jsem v úterý v Olmiku a nafoukala jsem,jak nemívám rýmu,teklo mi z nosu proudem,ještě včera v práci mi kapalo z nosu a kýchala jsem jak divá.Měla jsem připravený nějaký husarský kousek,ale nevyšlo to.Ani jsem se nesešla se sousedkou z Ameriky.Věřím,že se jim tam líbilo,je to krásný hornatý kraj mezi lesy.Hezký večer.
Lenka Hudečková
Alenko, jako vždy, pěkná básnička. Tak snad se íčkařům v Loučné líbí, hlavně, aby vydrželo počasí!!!
Zuzana Pivcová
Tak to si na tu Starou poštu ráda odskočím a myslím, že si se zájmem prohlédnu i stylovou vnitřní výzdobu. Mám ráda takové stylové restaurace.
Jana Šenbergerová
Kdo by odolal takové barvité pozvánce!
Jarmila Komberec Jakubcová
Tak se moc těšíme, hospůdka vypadá moc hezky.
Alena Várošová
Milá Maruško,chtěla bych Vás upozornit,aby jste to stihli v pátek,protože v sobotu je Hospoda zavřená,mají tam svatbu.Je to dnešní čerstvá novina.V neděli nevím,zda budou po hodování otvírat.Tak doporučuji pátek v den příjezdu.,nebo si tam zavolejte na majitelku 604712834 p.Halaxová Hezký den
Olga Štolbová
Tak v téhle hospůdce nám bude určitě dobře, už se tam těším. *****
Marie Seitlová
Alenko děkuji, mám v plánu tam ičkaře zavést.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...