Studenokrevný veleještěr
Ilustrační foto: pixabay.com

Studenokrevný veleještěr

17. 5. 2016

Znovu jsem si pustil v TV „kečupovou kulturu“. Zápletka byla důmyslná, takovou by nevymysleli ani dřívější sovětští tvůrci!

V New Yorku se z ničeho nic objevil obrovský ještěr. Běhal po ulicích, dole drtil nohama auta, nahoře čenichem třískal okna. Obyvatelům to trochu vadilo, a tak hned telefonovali americkému prezidentovi o radu. Ten povolal na ještěráka Národní gardu. Ručními palnými zbraněmi ho ale na tlusté kůži jenom polehtali. Tak musel prezident povolat dělostřelectvo a tanky. Pořád měl ještěr dost tlustou pokožku, zase mu ji neprostřelili!

Prezident se rozhodl povolat helikoptéry s infrazaměřovacími kanony. Střely z helikoptér mezi mrakodrapy létaly přímo do mrakodrapů, mimo tělo ještěráka! On byl totiž studenokrevný, budovy byly ale správně vytopené!

Prezident nakonec vymyslel vytlačit tanky ještěrku na most, nad řekou. Tam na zvíře nechal spustit atomovou bombu. Hned bylo po zvířeti!

Začala hrát jásavá hudba a bylo po nerváku! Tak zase ten večer zvítězil moudrý Američan nad hloupým zvířetem!

I já jsem pak mohl klidně usnout, do noci plné krásných snů.

 

   

 

 

 

Můj příběh televize
Hodnocení:
(3.3 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Se Vám divím, pane Miloši, že s tím ztrácíte čas. Sám život je pestrý horor, není potřeba začleňovat do něj brak.
Jana Šenbergerová
Dobré! Tedy za tři (***).
Karel Kafka
I mně jde z americké kultury,která je nám i takto představována,hlava kolem. K.
ivana kosťunová
Dobré, ale raději vašim prostřednictvím cestuju zdivočelou Prahou

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.