Tradiční čtvrteční přátelské setkání
FOTO: Google maps

Tradiční čtvrteční přátelské setkání

17. 5. 2016

Zveme přátele "íčkaře" na tradiční pivní čtvrtek. Tentokrát se koná 19.5.2016 v 16 hodin v restauraci Výtopna na Václavském náměstí, palác Fénix pod Domem módy, vchod pasáží do 1.patra.

Rezervováno pro i60.

Zve Ája a Olga - těšíme se na vás!

čtenáři
Hodnocení:
(3 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šimková
Jo jo, zase jsem nemohla dorazit.Prostě to cestování už nezvládám, ale v duchu jsem s vámi.
Hana Práglová
Setkaly jsme se vyjímečně už i včera.MLADÉ KOČKY u STARÉ POŠTY....BYLO TO FAJN!!!
Anna Čípová
Rády bych poznala milé lidičky z íčka osobně, ale do Prahy to mám daleko. Takže někdy a někde. Mějte se báječně.
Alena Tollarová
Myslím, že dorazit do Výtopny a nechat si přivézt pivko vláčkem se mi nepodaří.
Hana Rypáčková
Už setkání asi pomalu končí a ani nevím, zda se dnes přespolní nevracejí na Moravu...Jistě to bylo veselé...
Jana Šenbergerová
Hezky se "srazte" a pěkně si to spolu užijte i za nás, co to nemáme za rohem.
Eva Balúchová
Jedině co můžu udělat je zajet si do Brna.Na Starobrněnské je též Výtopna.Jsem ráda,že se uvidíme aspoň v Loučné.
Hana Čadová
Děvčata doufám, že Vám vláček přiveze dobrůtky a Vy si pochutnáte. Výtopnu znám. Až budete mít čas, projděte všechny pasáže na Václ. náměstí! Ráda bych Vás všechny poznala, ale bohužel čtvrtky jsou moje pracovní dny.
Helenka Vambleki
Holky, užijte si to a ať vám vláčky vozí to nejlepší a nejchutnější. My máme podobnou Výtopnu u Orlové, líbí se tam hlavně dětem.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...