Fotoreportáž: Šperkařský workshop ve Volyni
FOTO: autorka

Fotoreportáž: Šperkařský workshop ve Volyni

24. 5. 2016

Ahoj, všichni, posílám vám ukázky krásných šperkařských  i jiných výrobků ze Šperkařského workshopu, který se dnes u nás ve Volyni konal. Snad se vám to bude líbit.

 

 

 

hobby
Hodnocení:
(4.8 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Moc pěkná akce- v Pošumavské tam to žije...Musím se tam někdy vypravit. Hezké a díky Hani .
Alena Tollarová
To je věciček, také bych si vybrala.
Naděžda Špásová
Tedy, Hanko, to by bylo něco pro mě. Na špercích a šmukách dost ujíždím. Paráda. *****
Květoslava HOUDKOVÁ
Pokud je to tradice, tak si termín 2017 ohlídám. Mám tvořivou dceru i vnučku (dospělou) - tak bychom vyrazily jako "rodinná trojka" - každá už něco tvoříme - šperky další inspirací (určitě lepší, než vybarvovat senior-omalovánky)
Anna Čípová
Tolik nápadů a barev. Chvála všem šikovným.
Lenka Hudečková
pěkné :-)
Eva Balúchová
Pěkné,tak já jsem si vybrala záložku do knihy.Ta mě chybí.
Zdenka Jírová
Je to hezké pokoukání zvláště pro mladá děvčata, znám to od vnučky. To by se jí určitě líbilo.
Zuzana Pivcová
Tak to koukám. A ještě víc než mne to jistě zaujme sestru Marcelu, která také zhotovuje šperky.
Hana Šimková
Taky jsem si vybrala a ani to nebylo moc drahé.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.