Kriminálník - vlastenec
Ilustrační foto: pixabay.com

Kriminálník - vlastenec

20. 6. 2016

Místo činu bylo jako obvykle, pražský Sherwood. Bylo tam zase „živěji“. Před nádražím postával a pokuřoval drobný a černovlasý Asiat. Střední řev s ním rozpoutal český Kriminálník. Ať se prý necpe k nám do Evropy a nepožírá si z našich peněz! On, vlastenec, prý v Praze pracuje a dávají mu za ni i peníze!

Kriminálník poodešel, pak si to rozmyslel a vrátil se zpět k Asiatovi. Prý ho hned teď zabije! Došlo ke smýkání drobného Asiata, rány pěstí ale nedopadaly. Dali si jenom tři kola tohohle smýkání.

Vlastenec odcházel s výrokem „nic jsem ti neudělal!“

Byl to takový fofr, že jsem ani nestačil vytáhnout foťák. Skoro jsem se i bál. Kriminálník při jejich rvačce na mne, dost vzdáleného, řval: "Vypadni, ty č….u!"

Tak jsem dnes došel domů po poledni nezkrvácen! A to je dneska teprve pondělí...

 

                          

Můj příběh
Hodnocení:
(4.2 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dagmar Bartušková
Bavím se!
Lidmila Nejedlá
Jestlipak jste si všiml, pane Miloši, že jsem jeden hororový příběh napsala pro Vás?! Zvláštní je, že mě děti varují, abych se do ničeho nepletla, nesnažila se někomu, kdo se válí na zemi pomáhat. A já je učila, tak jako rodiče mne, nebýt nevšímaví a pomoc vždy nabídnout. Jak se ta doba mění!!!
Hana Šimková
Vaše reportáže mě baví.
Jarmila Komberec Jakubcová
moc hezké
Libor Farský
Zajímavé je, že nám právě vyšly články na podobné téma. :-)
Karel Boháček
To máte mít kameru a poslat to na NOVU, tam pošuků co se dívají na rvačky je dost.
ivana kosťunová
A čeho jste se bál ? Byli byste na něj dva !Medaili za statečnost bych vám tedy neudělila, ale vaše reportáže z divoké Prahy čtu s pobavením.
Ilona Erika Kolář
Buďte rád, že jste jednu neslíznul.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.