Vážení a milí
FOTO: autorka

Vážení a milí

12. 6. 2016

Vážení a milí,
kdo už jste tu byli,
víte, co to obnáší.
Já se o to pokusila,
vidíte, že jsem tu byla.
Zanechávám vám všem vzkaz,
snad se brzy vrátím zas.
Mohlo by to prima být,
společné akce sem soustředit.
Rozhodla jsem se tak dlouho psát,
až bude slov padesát. :-) 

Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libor Farský
Tento způsob léta s uváděním "Společného autora" se mi zdá být poněkud podivným.
Olga Štolbová
Jani, opravdu padesát, povedlo se ti. Uvidíme jak ten společný profil dopadne (viz chat - otázka dne 12.6.) Zase špína a nenávist, teď anonymně ???
Zuzana Pivcová
Nedívala jsem se na komentáře a napadlo mě, že je to Jana. Tím se nechci nijak chlubit. Člověk za tu dobu, co se známe, přece jen úvahy a způsob podání někoho druhého už trochu zná. Tak má odpověď je, že souhlasím.
Lenka Hudečková
Jani, tak promiň...., ale chválím tedy i Tebe, jsou to krásná slova...nějak by to chtělo podpis pod společnými aktivitami :-) *****
Jana Šenbergerová
To byl prosím můj pokus, jestli to funguje. :-) A koukám, že to vyšlo veršovaně, i když jsem to tak nezamýšlela. Děkuji!
Jarmila Komberec Jakubcová
Společný profil byl prima nápad. Děkuji
Lenka Hudečková
Pěkné, i když nevím, kdo je autorka, že by Elenka?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.