Děvčatům jsem nahlas záviděla
FOTO: autorka

Děvčatům jsem nahlas záviděla

17. 6. 2016

Pan Raška již podal vyčerpávající informace o dění na Fresh Senior Festivalu v Pelléově vile. Já bych pouze dodala, že se mi festival líbil více než vloni. Možná je to tím, že jsem se tentokrát účastnila pouze jako divák a veškeré dění jsem si mohla v klidu vychutnat. Zbyl čas i na besedu = pokec.

Jednu věc jsem ale modelkám velmi záviděla. Galantní doprovod urostlých mladých mužů v uniformách během módní přehlídky. Mělo to opravdu šťávu!!!

Jako fotograf amatér, který konečně vytáhl ze skříně svůj "zaprášený" fotoaparát, jsem zachytila pár prchavých okamžiků celého dne - viz níže.

Modelky
Autor: Hana Lancová
Hodnocení:
(4.9 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libor Farský
Jsem strašně roztržitý, koukám, že jsem zapomněl máčknout na své souhvězdí, tak to napravuji.
Květa Juřinová
Hanko, díky za "prchavé okamžiky", podařily se Vám výtečně a u mně určitě nevyprchají, již jsou archivovány. mějte krásné léto :)
Hana Lancová
Děvčata, zdravím. Škoda, že jste se všechna nezúčastnila. Bylo by to ještě úžasnější. Armádní profíci byli opravdu super. Panu Farskému děkuji, že sleduje i vyloženě dámská témata. To potěší. :-)))
Dagmar Bartušková
Hano, fotky se moc povedly.
Libor Farský
Krásné pokoukáníčko, děkuji.
Ilona Erika Kolář
Já byla nadšená též.:)
Dana Kolářová
Okamžiky mizí jeden za druhým, avšak zachycené fotoaparátem zůstávají s námi stále. Děkuji, Hani.
Eva Krausová
Hani, díky za reportáž a snímky. A máte pravdu, i mne nadchl doprovod mužů v nádeherných uniformách, to nemělo chybu.
Anna Čípová
Díky za přiblížení akce. Oceňuji modelky za jejich odvahu. Všem to moc slušelo.
Eva Mužíková
Hanko, díky, díky...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.