Příběh na 50 slov: Soutěž Literární Vysočina
FOTO: autorka

Příběh na 50 slov: Soutěž Literární Vysočina

27. 6. 2016

Zprávy vítané i nevítané, očekávané i nečekané, stručné i obšírné. Překvapující. Jedna taková přistála v emailu z Literární Vysočiny.
Česko – slovenská literární soutěž v próze a poezii. Byla jste vyhodnocena. Dostavte se k předání ocenění. Kdy? V sobotu 11. června 2016 v uměleckém klubu JINÝ KAFE v Praze. Čestné uznání.

Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Děkuji a hezké léto všem.
Lidmila Nejedlá
Jsi dobrá, Danuško, gratuluji!
Alena Vávrová
Blahopřeji ti, Dani a dík, žes ses podělila.
Dana Kolářová
Děkuji všem za gratulace, potěšily. Zuzano, „uznali“ mně v poezii. Letos probíhal již 14. ročník mezinárodního festivalu. Zúčastnilo se na 80 autorů i za zahraničí a předsedkyně poroty byla profesorka J. Janáčková z FF UK.
Zuzana Pivcová
Výborně, Dano, video to sice není :-D, ale dobře se to čte. Mám radost, gratuluji Ti (to vlastně bylo už před Villou, ale Tys neřekla) a taky bych se chtěla o té soutěži dozvědět víc. To ne, že bych do ní chtěla jít. Já už žádné soutěže. Napiš, prosím, ať víme, v čem Tě "uznali".
Jana Šenbergerová
Danuško, blahopřeji k úspěchu a děkuji za zprávu, kterou jsi nám o tom tak pěkně podala.
Marie Seitlová
Danuš gratuluji.
Eva Mužíková
Danko, přijmi i moji velkou gratulaci... Upřímně Bertice
Libuše Křapová
Dano, gratuluji :-) Takový úspěch chtěl víc, než jen padesát slov :-)
Elena Valeriánová
Dano, gratuluji moc. Je to skvělé. Taky by mě zajímalo, jestli je to za konkrétní věc. Ani jsem netušila, že nějaká taková soutěž je.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.