O setkání v Loučné se psalo v novinách...
FOTO: Elena Valeriánová

O setkání v Loučné se psalo v novinách...

5. 7. 2016

O setkání příznivců portálu i60, které zorganizovaly naše čtenářky Marie Seitlová a Hana Práglová, vydal článek Šumperský a Jesenický deník. Autorkou reportáže je Elena Valeriánová, která pro deník externě pracuje.

Děkujeme Elence za prezentaci portálu i60 a další připomenutí hezké společné akce "Íčkařů".

 

čtenáři i60.cz
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Článek perfektní. Setkání bylo úžasné. Ještě jednou děkuji za milé přijetí do rodiny íčkařů.
Květoslava HOUDKOVÁ
MÁM RADOST ! V Loučné jsem nebyla - ale dnes se mojí dceři povedlo vytisknout mi tuto úvodní hromadnou fotku, jakož i dostatečně zvětšit a vytisknout článek z "J a Š deníku" - tak budu mít aspoň připomínku (jména, která ještě neznám, se mi snad povede doplnit) - dík
Soňa Prachfeldová
Elenko - díky :-)
Alena Vávrová
Ráda jsem si tímto náš povedený srazík v Loučné připomněla. Je vidět, že Elen má přehled, co frčí - takto s vyvrácenými hlavami nás vyfotila z balkonu i profi fotografka na svatbě neteře ;-).
Jana Šenbergerová
Díky redakci za připomenutí hezké akce a Eleně za zdařilou fotku (škoda jen, že jsme se nesešli všichni) a pěkný článek do novin. :-)
Elena Valeriánová
Libore, děkuji, ale abys někoho nepohoršil.
Libor Farský
Sláva naší Elence!
Marie Seitlová
Jsem ráda, že to o nás Elen napsala. Moc se mi to líbí a je to právě měsíc, co jsem vás seznámila s tímto krásným a zajímavým krajem.
Alena Tollarová
No to je super!
Danuše Onderková
Elenko moc pěkně napsané...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.