Sváteční den
FOTO: autorka

Sváteční den

10. 7. 2016

Sváteční den 5.7.2016 jsme strávili s manželem v přírodě, podnikli jsme túru v Beskydech. A na horách to žilo. Cestou jsme potkávali turisty všech věkových kategorií, rodiny s dětmi, čtyřnohé miláčky a zdatné cyklisty. S některými jsme se pouze pozdravili, s některými prohodili pár slov.

FVelmi milý byl tříletý klučina, který „trénoval“ na pobyt v Tatrách /to nám prozradila jeho maminka/.  A nezapomenutelné bylo setkání se sympatickým mladým mužem, který šel sám pěšky z Ostravy na festival do Trenčína. Šlapal druhý den, již měl v nohách šedesát kilometrů a před sebou dalších devadesát.

Na horách bylo příjemně. Cestou jsem zobala lesní jahody a borůvky, kochala se krásou Beskyd a sledovala čilý ruch na loukách. Těch motýlů co tam bylo. Ale potvůrky nechtěli pózovat, pouze jednoho se mi podařilo vyfotit.

Pokud máte zájem, prohlédněte si fotografie, které jsem pořídila na trase: z vesnice Hutisko-Solanec přes Díly do Rožnova pod Radhoštěm. To je informace pro ty, kteří Beskydy znají. A pro vás ostatní to může být tip na výlet či dovolenou.

Všem přeji léto plné příjemných zážitků.

cestování fotografování příroda výlet
Hodnocení:
(4.9 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Hudečková
Aničko, krásná procházka a bezvadné fotky :-)
Anna Čípová
Děkuji všem za milé komentáře. Soni a všichni ostatní, když budete plánovat návštěvu Beskyd, dejte vědět. Ráda se s vámi setkám.
Soňa Prachfeldová
Super Aničko ! Snad nám to vyjde se příští rok do Beskyd podívat.
Zdenka Jírová
Moc hezké fotky.
Eva Balúchová
Já jsem byla v Beskydech jenom dvakrát,takže z nich znám jenom kousek.Proto děkuji za fotky,prošla jsem se s váma.
Marie Seitlová
Aničko moc pěkná foto procházka našimi Beskydami.
Jarmila Komberec Jakubcová
V Beskydech jsem nikdy nebyla a věřím, že se mi to někdy podaří. Už jen když vidím takové krásné fotky.
Anna Potůčková
Beskydy mám také moc ráda a fotky opravdu moc hezké
Naděžda Špásová
Beskydy vůbec neznám a zatím asi nepoznám. Ale, Aničko, podle fotek to tam je určitě krásné. Třeba se to někdy povede. *****
Jana Šenbergerová
V Beskydech jsem chodila na výlety od svých tří let. Teď už je jen občas obejmu očima z dálky. Krásné fotky!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...