Mámivá. Hudebně-obrazová fantazie na text Zuzany Pivcové
FOTO: autor

Mámivá. Hudebně-obrazová fantazie na text Zuzany Pivcové

19. 7. 2016

"Mámivá" je báseň Zuzany Pivcové, která měla veřejnou premiéru před měsícem ve Ville Pellé, ale ve zpívané formě. Pro film jsem zvolil recitaci a obrazy světových i českých malířů, které mám rád. Na konci filmu je abecední seznam malířů, jejichž obrazy jsem použil jako obrazový podklad pod Zuzanin krásný text o lásce.

Ale třeba obrazy poznáte i bez toho seznamu. A třeba se vám budou líbit, a třeba se vám bude líbit i text, hudba a klip. A třeba ne. To už nechám na vás. Přeji dobrý poslech, dobrý obraz a dobrou náladu ♥

 

 

hudba Moje poezie
Hodnocení:
(4.9 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lubomír Müller
Děkuji ♥ všem za krásné komentáře a povzbuzení.
Soňa Prachfeldová
Vy dva se skvěle doplňujete - díky Zuzko a Lubomíre !
Eva Mužíková
Nenalézám slova, která by vyjádřila mé pocity.... jsem dojatá, díky oběma
Dana Kolářová
Děkuji za dobrý poslech, dobrý obraz a dobrou náladu ♥
Lidmila Nejedlá
Krásná symbióza. Hudba, verše, výtvarné umění...a Váš zajímavý tón hlasu. Moc se mi to líbí.
Milena Mejsnarová
Díky za skvělý zážitek Zuzce i Lubomírovi......
Jiří Libánský
Nemá to chybu.
VANDA Blaškovič
Perfektní ukázka toho, jak kvalitní přednes ovlivní vnímání básně. Krásné. Nedoporučuji, aby básně přednášel veřejně amatér, vytrácí se tím totiž veškerá poezie... Obrazy ze světových galerii jsem si vychutnala a zkoušela rovnou určovat malíře nebo název obrazu. Skvělý nápad, který mne ovšem odváděl od sledování přednesu. Vždy jsem si myslela, že zvládnu více věcí najednou. Nezvládnu. Podívám se na klip ještě jednou, možná i vícekrát. Děkuji, Luboši.
Hana Rypáčková
Hmm , dobrý...
Zuzana Pivcová
Když jsme kdysi na střední škole museli recitovat, nikdy by mě nenapadlo, že jednou po letech uslyším za zvláštních okolností recitovat mužským hlasem něco, co bych snad měla znát.... Děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.